Pytanie techniczne

Zwracam się do kolegi @Szczery_do_BULU. W moich prywatnych wiadomościach, wszystkie treści, jakie tam napisałem znikły. Są tylko białe pola. Dotyczy to liter, bo ikonki zostały. :shushing_face:

Po zmianie tła na białe, moje komentarze są widoczne, ale w niebieskim prostokącie.

Dotyczy to tylko priwu.
Na forum jest wszystko ok.

1 polubienie

A ja patrzę i wszystko jest ok :wink: Ale zawsze mam podstawowe a więc białe :slight_smile:

A spróbuj przejść chwilowo na czarne tło i sprawdź na priwie…

1 polubienie

Nie chce mi się szukać jak to zrobić bo nawet nie próbowałem :confused:

Na górze po prawej stronie jest light - w owalu kółko - dark - lupa.
Pyknij w tym owalu obok kółka.

Napisałem do ciebie wiadomość testową i u mnie wszystko jest okej zmieniłem specjalnie motyw na ciemny

1 polubienie

Już sprawdzam,

Nic z tego.

Kiedy piszę, to widzę, ale, gdy wyślę, mam tylko białą pustą przestrzeń.

1 polubienie

Mam tak samo. W PW pojawily sie jakieś ramki wokoło tekstu i po napisaniu nowej całą ramka ma biale tlo

1 polubienie

Nie panikuj. Wyczyść cash, cookies i otwórz piwo. Wszystko ci wróci.

2 polubienia

Trzeba odświeżyć , a jeżeli to nie wystarczy, to wyczyścić cache, jak radził @anon18020312

1 polubienie

Kurna,a czemu ją mam czyścić jskies ciasteczka? Serwis ma działać sam z siebie a nie żeby po kims poprawiać!:face_with_symbols_over_mouth:

Cache i cookie to dwie różne rzeczy. :stuck_out_tongue:

Ale czyszczenie cookies powoduje wylogowanie że wszystkich stron jakie odwiedzam, a to jest wkurzajace

Czyszczenie cache nic nie dało

Wina Pegasusa

1 polubienie

To ja tylko piwo otworzę. :stuck_out_tongue: :beer:

2 polubienia

U mnie wszystko w porządku, ale widać jest, że twórcy coś majstrowali w portalu, bo teraz ramki są zaokrąglone, a wcześniej w wiadomościach prywatnych było tak samo jak na forum.

1 polubienie

Pewnie ktoś sobie chciał poczytać, co jest w wiadomościach prywatnych, bo na forum za mało piszemy i nie miał co poczytać :joy:.

1 polubienie