QUIZ copiątkowy

KLIK
Dziś quiz dla kretinów, trzeba się dobrze postarać, żeby mieć choć jeden błąd. :slight_smile:

2 polubienia

No to ja cretino
dzien tygodnia to dzien Jowisza a nie jakiegos specjalisty od młotka
9/10

3 polubienia

10/10 ale chyba przesadzasz.Owszem,sa pytania na poziomie wczorajszego dotyczacego amantow ale nie kazdy uwaza liczenie prezydentow obcego kraju za rzecz istotną.Od siebie dodam ze oregano i jego nazwa to takze nie bylo cos co mroziloby mi krew w żylach.Trafilem na zasadzie 50/50
Esta cretino???[jak mawial pewien Argentyńczyk ktory z nikomu nie znanych przyczyn,osiedlil sie nad naszym morzem] :innocent:

4 polubienia

Oregano i ostatnie źle
Gdyby nie ostatnie wybory w USA, byłoby 3 źle.

2 polubienia

9|10 Oregano się komuś zachciało.

3 polubienia

Ja to przez oregano mam sceptyczne podejscie do kuchni wloskiej. Naduzywaja :skull_and_crossbones:

2 polubienia

Nie lubię tej przyprawy.

DO spaghetti i pizzy niezastąpione

2 polubienia

Akurat nie są to moje ulubione potrawy, choć jadam. Ale wtedy, gdy nie mam wyboru.

1 polubienie

Swieze listki zjem z pomidorem, ale jako suszone?

2 polubienia

Oregano,tak?
Wlasnie mi sie dzisiaj skonczylo.A raczej wczoraj.Wlasnie przy spaghetti :innocent:

2 polubienia

Z oregano sobie poradziłem chociaż znałem nazwę dziki majeranek. Ale czwartek to dla mnie czwarty dzień tygodnie a nie jakiś bożek.
Więc jazda do grona kreatynów (zbędną literę skreślić) bo 9/10.

5 polubień

To prawda,dla mnie w sam raz! :joy:

1 polubienie

10 / 10, a w odpowiedziach 2 na czerwono. Ee do bani te wyniki, coś mi tam gdzieś w środku mówiło że nie warto, czas szczelić kawę :stuck_out_tongue_winking_eye:. Chyba żyje za długo

3 polubienia

Przyprawy są dobre

Nie dla każdego wszystkie.

1 polubienie

Po czwartku nastepuje islamski piatek obowiazkowej modlitwy, szabat i niedziela

1 polubienie

Po czwartku (4-tku) następuje piątek (5-tek). A ja nie islamista. image

1 polubienie

Wolisz sobote czyli szabat😂

1 polubienie

Zawsze potem jest dzien wolny zwany niedzielą

1 polubienie