Quiz cośrodowy

KLIK

Łatwizna dziś, komplet spacerkiem :blush:

3 polubienia

8/12

1 polubienie

11/12 a zle plytka krwi.Chiton tylko drogą eliminacji a i to raczej fuks.

2 polubienia

12|12. Dziś łatwizna wyjątkowa.

2 polubienia

Po raz pierwszy, wreszcie trafiłem tę płytką. Wreszcie zapamiętałem, bo ona jest w co trzecim quzie… :grinning:

1 polubienie

Cóż…Nie robie żadnych quizów poza tutejszymi.Tak jak nigdy w życiu nie rozwiazywałem krzyżówek,poza 3-4 przypadkami filmowymi Hendrykowskiego :innocent:
A z medycyny odrózniam żyły od kości i moze skóre na pięcie od skóry na twarzy choć w przypadku palaczy bywa z tym różnie :innocent:
Kiedys wiecej wiedzialem z optyki ktora,nie wiedzieć czemu,pasowała mi… :joy:[cytat nieco nagięty-z jakiego filmu?]
Edit…
Tak jak myslałem…Brak skojarzeń.

2 polubienia

Proste
Na podium bedzie ciasno
Komplecik

2 polubienia

Ja też komplecik!

3 polubienia

W tem quizie ogłasza się stan bezkujoństwa. :raised_hand_with_fingers_splayed:

3 polubienia

No nie … Dzisiaj zaliczyłem komplet. Cuda na kiju. Trzeba to gdzieś zapisać, co też czynię. Od razu się spowiadam, nie byłem pewien 2-3 pytań, ale jako, że oczywiście w środy mi quizy najlepiej wychodzą, udało się dzisiaj intuicyjnie dobrze. Nie byłem pewien reżysera i starożytnej Grecji. Ale ile do jasnej cholerki można z tych quizów zbierać 2/12 czy 4/15?

Teraz zastanawiam się kiedy znów mi się taki układ trafi, 17 listopada czy 21 grudnia? :thinking:

4 polubienia

koniunkcja?

2 polubienia

A może to dlatego, że sobie piwko obaliłem? Muszę zapamiętać, jakie. Warsteiner… Ostatnio mnie wzięło i w końcu zacząłem szukać, gdzie te miasto leży, które warzy to piwo.
Zostałem nieco zdziwion i zaskoczon.
Teraz jak ktoś ułoży quiza, gdzie te piwo warzone, będę wiedział, przy jakim większym miasteczku leży …

2 polubienia

jak upedzisz z pingwina?
przyjme zaproszenie

2 polubienia

To jest zajebiste piwo.

1 polubienie

Ty mi lepiej powiedz, jak mam teraz w Dallas wylądować, … Na pokładzie 180 ludków a nie żadne tam paczki z Amazona … I każdy chce do domu!

1 polubienie

zasadniczo?
zalozylabym firme cateringową - pasztet podpiekany jesli masz cos paliwa

2 polubienia