Quiz dla oka

95%

2 polubienia

!00% czyli 10/10
Na\wet nie przypuszczałam, że mam takie oko :wink:

3 polubienia

100%.
Najpierw zapamiętywałem te 4 normalne, a później zacząłem się intensywnie wpatrywać i było tak, że początkowo nic nie widziałem, po ok 1 sekundzie wyłaniało się słowo i za chwilę znów nic nie widziałem. Ale ten moment wystarczył.

3 polubienia

Zaczelam, nie sknczylam. Dobrze żarło potem zdechlo
Smartfon ma za maly ekran.

3 polubienia

Rozwiazywales na lapku?

2 polubienia

U mnie OK…! ale na laptoku musiałem idealnie jasność ustawić.Lecz się nie cieszę bo prawdziwy facet nie za bardzo zna się na kolorach i odcieniach i nawet jeżeli nie jest daltonistą to i tak kobietom nie dorówna.
@okonek Pokombinuj z ostrością,jasnością i powiększaniem …!

5 polubień

Po takim wspaniałym deszczu to i bez idealnej ostrości można wszystko zobaczyć! :wink:

3 polubienia

Tak.
Na smartfonie bym poległ.

3 polubienia

Musialabym sie do lapka dowlec. A mi sie dogorywa po fiestach :innocent:

3 polubienia

Okonek…Poczołgaj się! Dasz radę! :wink:

3 polubienia

Życie jest podłe jednak. U mnie nie ma deszczu …i ani widu ani słychu :face_with_raised_eyebrow:

3 polubienia

Nunu -też straciłam już nadzieję i pogodziłam się z suchym żarem, a tu… niespodzianka. Myślę, że też tak będziesz miała. :hibiscus:

2 polubienia

I znowu zaczęło lać. Już bez błysków i grzmotów, których i tak mało było. Oby tylko nie lało powodziowo :thinking:

1 polubienie

Jeszcze Wam te deszcze bokiem wyjdą…

3 polubienia

Mnie nie-mam ponton :wink:

3 polubienia

A poza tym z pewnością umiesz pływać. Nie pisz, że nie, bo nie uwierzę :wink:

3 polubienia

Już biegnę z gwoździem… :crazy_face:

4 polubienia

Czyli myślisz,że taki będzie deszcz,co to porywa i niszczy pontony-może i tak a pływać słabo (uwierz).

3 polubienia

@Nunu , chodź do nas! Popływamy razem! :wink:

2 polubienia

To zorganizuj jakiś kapok tak na wszelki wypadek. No bo jak deszcz nie podziała, to… kolega @birbant z gwoździem już biegnie :upside_down_face:

3 polubienia