Quiz ekstremalny

KLIK

Słabo, 6/10, ale pytanie o liczbę rekordów świata Otylii to kompletne nieporozumienie. Poza tym źle Tantal, Czarna Baszta i przerwa Colombo (przerwa Cassiniego jest bardziej znana)

3 polubienia

Jak by to powiedzieć? Że nie taki ekstremalny?

10|10

Ale zaraz będą od kujonów wyzywać… :joy:

2 polubienia

a beda, kujonstwo zaczyna sie od skokow narciarskich…

3 polubienia

9/10 z tego mniejsza euklidesowa polowa ustrzelona.

3 polubienia

6/10

2 polubienia

Kujoństwo to nie wiedzieć, kto był drugi w Sapporo i ile rekordów ustanowiła pani Otylia… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Muszę sie pochwalić: TRZY!!! :joy: :joy: :joy:

4 polubienia

7/10 a zle Turnia,przerwy Colombo i Euklides…Wyjatkowo trafilem tego antycznego żonkosia zabójce.Chyba gdzies to juz było :upside_down_face:
Pytania o wiek Kopernika i rekordy Otylii,pozostawiam bez komentarza bo najwidoczniej ktos z autorów uwaza ze ekstrema polega na zapamietywaniu spraw amlo istotnych,zbednych lub przeznaczonych dla maniakalnych koneserow.Tym razem jakos na tym nie straciłem… :thinking:

5 polubień

Sapporo oglądałem w tv. Miał wygrać Kasaya, bo Japońce wtedy dominowali. A zajął 8 miejsce.

4 polubienia

Ja sluchalem z ojcem w radiu.Konkurs opowiadany byl z przerwami jak Wyscig Pokoju :innocent:Akurat tego srebrnego pamietam doskonale bo na Sapporo nie zakonczyły sie jego pojedyncze sukcesy.Poza tym,byl w szerokim gronie faworytów.

3 polubienia

No to rekordy Otylii prawidłowo… :crazy_face:

4 polubienia

Pamiętam, jak oglądaliśmy z ojcem finałową walkę w Meksyku Kuleja z Reqeiferosem z Kuby, który nokautował wszystko. Trzecią rundę na klęczkach przed telewizorem.

2 polubienia

To tez pamietam choc jak przez mgłe…Podobnie jak radiowa transmisje walki z Peterem Tiepoldem z DDR…Ale to raczej przypadkowa pamiec co mialo mi sie potem przytrafiac wielokrotnie :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Mam sporo takich wspomnień, bo niczego nie odpuszczałem w sporcie i tak mi zostało do dziś.

Myślę, że, gdy w dniu mojego pogrzebu będzie jakieś wydarzenie w temacie, to pogrzeb zostanie opóźniony… :crazy_face:

3 polubienia

:joy:
To mi wytlumacz,skad ja moge pamietac Gajnana Sajdhużina? :thinking: Kiedy on sie scigal w Wyscigu Pokoju,ja mialem ok.1 roku.Wiec?

2 polubienia

Brawo! Przypomniałeś mi go, bo już o nim zapomniałem. Pewnie z rozmów dorosłych pamiętasz, tak, jak ja Królaka.

2 polubienia

Chyba innej mozliwosci nie ma…Moze ze wspomnień Tuszyńskiego?Jego"Historie WP",wyrywaliśmy sobie z rąk :innocent:

2 polubienia

nie licz na to, jedyne na co sie chyba nigdy nie spozniamy to na wlasny pogrzeb…

2 polubienia

Niestety też zrobiłam błąd… :joy:

2 polubienia

Aż 5 / 10 niektórych odpowiedzi nie pamiętam, a o części teraz się dowiedziałem

2 polubienia