Quiz ekstremalny

KLIK

Też łatwy, do 10 pytania wszystko szło dobrze, aż tu nagle pojawiły sie pytania z teorii muzyki i statystyki sportowej. A zatem 10/12!

3 polubienia

8/12…Oj wyjatkowo trudny dla mnie…Niby 5 pierwszych dobrze i gladko ale to cale koromoro to czysty fuks.A potem czarna seria:tramwaj,hipopotam,węzeł,rozszczepienie światła… :roll_eyes: 100% pewnosci to pyt.1,4 i 12…

2 polubienia

No i po co ten pilkarz na koncu???
11/12

2 polubienia

Właśnie! W dodatku nikomu nie znany :slight_smile:

2 polubienia

@collins02 hipopotama to wystarczyło na czynniki pierwsze rozłożyć i przetłumaczyć!

2 polubienia

6|12

1 polubienie

Aj, @birbant to Ty dzis masz dzien bezpiwny?

2 polubienia

Tylko na jaki jezyk…Bo po angielsku,niczego bym nie osiągnął…

1 polubienie

Bezmóżdży.

2 polubienia

Kota bylo wydelegowac. :joy:

2 polubienia

No co za bzdura!To jest ostatnia ikona Ruchu Chorzów.Jeden z bardzo nielicznych pilkarzy wiernych barwom klubowym.
Kurde,juz ktorys raz,choc glownie o filmie,jak Ty nie znasz to od razu"nikomu nieznany" :roll_eyes:

No nie mów @collins02 że nie znasz takich słów, jak “hippika” czy “mezopotamia

1 polubienie

Sam się wydelegował, ale przed chwilą wrócił i teraz żre, mając gdzieś wszystko łącznie z quzami.

2 polubienia

Hipopotam to hippo po angielsku.Mezopotamia to dla mnie kraina miedzy Tygrysem a Eufratem czego juz we wczesnej podstawowce uczylem sie na religii.Hippika to jazda konna traktowana wyczynowo…

@Bingola starozytnej greki nas w szkolach nie uczono…

1 polubienie

Jako przedmiotu nie, ale wiele słów przecież z niej pochodzi. Ot właśnie hipopotam.
A piłkarza naprawdę nie znalem, co Innego Brychczy - tego zaznaczyłem.

2 polubienia

:joy:
Jak już wiem, że to nie Brychczy, to idę rozwiązywać :wink: Kto rozwiązuje ostatki, ten ma wynik gładki. Zaraz zobaczymy :slightly_smiling_face:

2 polubienia

11/12
Szkoda, że jeszcze jednego nie podpowiedzieliście. Miałabym komplecik :upside_down_face:

2 polubienia

Zawodniczka @Joko została zdyskwalifikowana za używanie niedozwolonych środków dopingujących !

2 polubienia

Żadnego dopinga nie brałam! :stuck_out_tongue_winking_eye:
A podsłuchiwałam też legalnie a nie przez dziurkę od klucza :innocent: :joy:

2 polubienia