Quiz, na dobranoc?

Taki nieskomplikowany o Afryce.

Komplecik.

3 polubienia

12/12
Nad wspomnianym jeziorem nawet byłem… Drugiego brzegu nie było widać…

4 polubienia

To i Sniardwy wystarczą :upside_down_face::wink:

Taaa jak w mgle będziesz :grin:

Była Ty kiedy nad Śniardwami? :thinking:

1 polubienie

9/12 Przylądek Igielny i park narodowy sobie wybaczam, ale, że pisarza pomyliłem, już nie. Znam jego książki, przecież…

3 polubienia

A na jutro mokry turban na głowę naszykowany… :face_with_head_bandage:

1 polubienie

A ja właśnie z pisarzem miałem chwilę zadumy… Jednego odrzuciłem, bo znany a pozostałych po nazwiskach…To było jedyne pytanie z wątpliwościami.

3 polubienia

Pykłem w świętem przekonaniu, że dobrze pykłem, dopiero, jak zobaczyłem odpowiedź, aż za łeb się swój pusty złapałem.

2 polubienia

7/12, ale ja się cieszę, bo i tak nic nie wiedziałam.

4 polubienia

Afryka to nie moja specjalność 7/12.

4 polubienia

W niektórych quizach miałem nawet nie połowę co Ty z tej Afryki… Ale akurat Czarny Kontynent to mój ulubiony, chciałem się sprawdzić.
A może to przy wtorku mi dobrze poszło? Nunu Ty spróbuj jutro, w środę. Zobaczysz, że będzie lepiej!

5 polubień

Nawet na Sniardwach.
Omegą.

2 polubienia

11/12

2 polubienia

U mnie to samo

Tak

Mnie pamięć nieraz zawodzi, ale np filmy przyrodnicze, flora i fauna czy podróże to kiedyś była masa seriali filmów - np Pieprz i wanilia z Tony Halikiem i Dzikowską, czy np Podróże Cejrowskiego po Amazonii itd. Dla takich filmów mogę być głodny

1 polubienie

Ha,ha,ha…Urocze :joy:
12/12 w ok. 1 minute.
Na takie pytania to odpowiadalem [poza ostatnim] jak bylem malym chłopcem gdy kumple brata robili zaklady,który pierwszy mnie zagnie z geografii :joy:

5 polubień