QUIZ o bzykaniu :)

Zapraszam na quiz wiedzy o pszczołach i miodzie

KLIK!

pszczo%C5%82a

1 polubienie

To jest chwyt poniżej pasa, wiesz o tym ? :stuck_out_tongue:
zwiodłeś mnie tytułem ( jak wp.pl codziennie), ale nic to, test zaliczony, wtopa na całego .

3 polubienia

Mnie też… Tzn mnie też zwiodłeś tytułem… A tu znów jakaś intelektualna lipa :joy:

2 polubienia

Nie, no, ja lubię zgadywanki, testy i inne takie, ale mierzę siły na zamiary , ten dla mnie wyjątkowo trudny, ledwo 3 pytania trafione.

1 polubienie

Ja sobie żartuję i draznię @Bingola
A ja nie przepadam, leniwa jestem w tych sprawach. Mam codziennie 9 h wysiłku umysłowego i już mi się nie chce.

1 polubienie

Moja wiedza o pszczelarstwie jest znikoma.
Udało mi się odpowiedzieć na 7 pytań, uważam, że nieźle :slight_smile:

3 polubienia

Mogę być szczera @anon44086484 ? to głupia wymówka, to nie jest test na spostrzegawczość czy zagadki logiczne, tu zwyczajnie odpowiedź znasz lub nie, sprawdzasz posiadaną wiedzę.

1 polubienie

Eva, być może, ale żyje jak chcę i robię jak chcę, może mnie coś zwyczajnie nie kręcić. Czasem gdy mi się zachce biorę udział w quizach Bingoli, ale często nie, bo nie czuję takiej potrzeby. Ty czujesz do bierz udział, ja nie czuję, więc nie biorę. Nie czuję też potrzeby wiedzenia wszystkiego, posiadania tzwn. wiedzy ogólnej. Ale szanuję, że inni może posiadają taka potrzebę i posiadają potrzebę sprawdzania się i rywalizacji. Ja - nie.
Zawsze byłam mało ambitna :smiley:

2 polubienia

Źle mnie zrozumiałaś, ja Ci niczego nie narzucam, twierdzę tylko,że zmęczenie pracą, to kiepska wymówka :slight_smile: ale wszystko teraz uściśliłaś .

1 polubienie

8|15

1 polubienie

Hmmm, według wyników to matury z bzykania bym nie zdał. Skąd te dzieci u mnie? :joy::joy::joy: :bee: :bee: :bee:

2 polubienia

Rozejrzyj się po sąsiadach. :innocent:

1 polubienie

A od bzykania pszczółek, to trutnie są. :grin:

Ja to zrobilem na starym forum i mialem tylko 4.A wiedziałem,3:))

1 polubienie

Mój tata miał pasiekę i coś tam zapamiętałem, ale jak widać, też nie za wiele.