QUIZ-ostatni w tym roku,z mojej strony:))[?]

Kulig jeszcze z Kobielą był.

1 polubienie

Przesada.San Miguel i to z literka"m",pilem nie raz i zyje.A z kija to juz bylo wyborne!

1 polubienie

A niby dlaczego,akurat Ty mialabys miec gorzej,he? :wink:

2 polubienia

I byl chyba najbardziej przebojowy…
Ale pamietam tez swietny film,wlasciwie zartobliwy dokument z Markiem i Wackiem grajacymi numery z ich pierwszej plyty.jakies zakrecone sceny z fortepianami na ciezarowkach :wink:
Moj ulubiony cykl to Listy spiewajace.Skaldowie,Lucja Prus,Agnieszka Osiecka,Magda Umer…Oni tam grali pierwsze skrzypce…

1 polubienie

Wszystko, co wymieniłeś jest mi znane.

1 polubienie

Byl jeszcze taki film,“Mocne uderzenie”,z piosenkami Skaldow i Niebiesko Czarnych…“Johnny Tomala” :smile:

1 polubienie

Widziałem ten film w kinie. Połowa lat 60.

1 polubienie

8/12, dwa razy się pomyliłem, dwóch zespołów zupełnie nie znałem, wstyd się przyznać.

2 polubienia

Serio?Jakich?

Nie, tylko jednego - tego Klanu od “Mrowiska” , poza tym źle instrumencik Zielińskiego, Nikifor i muzyk nagrywający z Breakoutem

Posłuchałem tego Mrowiska na YouTube, kurcze, rewelacja, jak ja moglem tego nie znać?

2 polubienia

Łojej! Michał, Toż to podstawowa wiedza jest. Mrowisko Klanu, to rewelacja była. To tej pory jest.

1 polubienie

to z literka m to madrycki browar Mahou.
kiedys bardzo dobry, pozniej szczyny, ostatnio zmienil inwestora i wraca do porzadnego piwa.
nawet w jakies bardziej egzotyczne gatunki zaczyna wchodzic - dlatego kupilam ten probnik.
a ceberek sie przyda na przyszlosc, kufli to juz nie mam gdzie trzymac.

1 polubienie

Wlasnie sie nad tym chwile zastanawialem i nie wiem…Bo o ile mozna bylo nie poznac tego w epoce-w koncu czasy rockowi byly bardzo nieprzychylne,to juz w czasie kompaktowych wznowien,bylo sporo halasu o opoznienia,o jakosc,o niechlujna kopie okladki itp.
Plyta byla bezkonkurencyjna.Jedynie kolejne wcielenia Niemena lub nagrania Dzambli czy Romuald i Roman…Ale poza Niemenem,raczej nalezy miec na mysli to co nie zostalo nigdy zarejestrowane na plytach a pojawialo sie w fragmentarycznie w filmach lub jako tzw.“nagrania radiowe”.Sporo bowiem dobrego grania bylo wowczas ale…Wlasciwie wszystko przepadlo bo do studia wpuszczano nielicznych i na ogol,na jedna sesje.
Na debiut Budki i przede wszystkim,na SBB,trzeba bylo poczekac…

Mahou,zgadza sie!
Kojarzyl mi sie z…czyms indianskim i kiedys,kupilem go w wiekszej ilosci.Wowczas glownie dlatego ze byl tani :wink:
Ale ,jak to czesto bywa,butelka bila po prostu na leb,puszki.

1 polubienie

teraz puszki to sprawdzaj date produkcji - jak przekroczy miesiac oddaj wrogowi Howgh dzielny Winnetou. :joy:

1 polubienie

W styczniu bede we Wloszech a tam jest taka sama sytuacja.Smakuje mi i to bardzo,wloskie piwo ale nigdy z puszki.

1 polubienie

Poprzeczki collins, Twoje poprzeczki wysooooko, nie na moje nogi czasami :wink:

1 polubienie

9 to bardzo dobry wynik,tak w ogole!

1 polubienie

Dostalam DWOJE!!!

1 polubienie