Quiz, Quiz, Quiz.... Wy nie macie innych tematów?

Tyle się na świecie dzieje, a Wy takimi głupotami się zajmujecie. Masakra

1 polubienie

Ja mam.

Ilu na forum mamy “konsultantów”, którzy potrafią tylko krytykować, ale sami lepiej i tak nie potrafią niczego zrobić?

6 polubień

Przykład poproszę

A co, nie rozumiesz co czytasz?

1 polubienie

Proszę udowodnić, że to co piszesz jest prawda :slight_smile:

Równie dobrze mogę poprosić o dowody na to, że to nieprawda. :wink:

1 polubienie

Dowody masz na stronie głównej forum

Jeszcze lepsze dowody na istnienie “konsultantów”, którzy tylko umieją krytykować mam w tym pytaniu :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To wróć do porannych sucharkow i quizow, ciągle tych samych :slight_smile:

Ludzie lubią się pośmiać i lubią lekkie tematy. Życie jest wystarczająco ciężkie. Ja też nie rżnę snoba, który udaje, że komedia to nie rozrywka, bo woli w ramach rozrywki np. poezję Miłosza albo Herberta. Wolę komedię, co nie znaczy, że poważniejszej literatury nie czytam.
Człowiek jest wydajny tylko kilka godzin w ciągu dnia, a rozpoczęcie i zakończenie dnia śmiechem pomaga w życiu. Podobnie jak na meetingu rozpoczęcie i zakończenie prezentacji dowcipem jest praktycznie obowiązkowe, jeżeli chcesz coś osiągnąć, bo ludzie lubią dobrze się czuć. A skoro nie można np. mieć seksu podczas prezentacji projektu na meetingu w ramach poprawy samopoczucia, dobre jedzenie i doza śmiechu musi wystarczyć.

9 polubień

I tym sposobem nikt tu nowy nie zagląda, bo nudy jak skur… I zalew starych ludzi

O, widzę, że zacząłeś popierać zwykłych złodziei w stylu Andruszkiewicza, co brał pieniądze od podatnika za przejechane kilometry, chociaż nie miał prawa jazdy, stąd te dziwne symbole w avatarze?

Ale to chyba rozumiem, skoro można udawać, że się jeździ samochodem, chociaż nie ma się ani samochodu ani prawa jazdy, można też udawać, że ma się coś do powiedzenia, nie mając mózgu ani IQ większego od rozmiaru swojego buta, IYKWIM… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Masz poparcie wielmoznej paniz która za usunięty komentarz pisze na pw do moderatorów i wyzywa ich od śmieci :slight_smile:

Bardzo merytoryczna odpowiedź.

2 polubienia

Ale ile w niej prawdy

I tu Cie popieram.
Wcjodze tutaj,jak na stare pytamy,by sie posmiav,pozartowac.
Mam wystarczajaco swoich problemow,by jeszcze zajmowac sie problemami typu,uderzenie wiatru slonecznego,czy wojna na drugim koncu swiata,
Polityka juz kompletnie mnie ie interesuje,co nie znaczy,ze nie mam swego zdania.
Ale czy yo cos zmieni,fdy bede wyplakiwal swoje zale tutaj?
Tu oim zdaniem jest miejsce na rozrywke,dotemayow powaznych,sa fora tematyczne.

3 polubienia

Czegos nie rozumiem.
Wchodzac do biblioteki,wybieram ksiazki,ktoremi odpowiadaja.
I jie mam pretensji,ze nie wszystkie pozycje sa w moim typie.

4 polubienia

To zapchajdziury. Nie biorę udziału.