Quiz wiedzy o nogach....?

Zapraszam:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/13,129662,12976,nogi-quiz-wiedzy-ogolnej.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Quizy

3 polubienia

8 na 12. Pierwsze słyszę w ogóle te zwroty kurza czy motyla noga, ale postawiłem na kurza XD ale trafiłem Juliana Tuwima xd

2 polubienia

11/12 - Artur Noga? :open_mouth:

4 polubienia

12|12 Mam uwagę, co do zastąpienia wulgaryzmu, bo, według mnie wszystkie odpowiedzi są prawidłowe.
Co do wykrocznej i zakrocznej, to w pięściarstwie jest bardzo ważne.Ważniejsze, niż w biegach.

5 polubień

Płotkarz, 110m. Był na IO w Pekinie, doszedł do finału.

3 polubienia

Już go wygooglałam :wink: Dzięki Birbuś.

3 polubienia

12/12 U stonogi to są raczej pary odnóży, a nie nogi, to samo co @birbant dla mnie wszystkie odpowiedzi były poprawne co do zastąpienia wulgaryzmu.

3 polubienia

bo ja wiem? moze na nogach stolowych znalabym sie lepiei?
10/12 - zle noga zastepcza i ponoc kulturalniej, i zespol muzyczny.

4 polubienia

Fajne…11/12 a zle pierwsze pytanie.I gdyby to byl quiz medyczny,bylaby klapa…A tak nawet było sie pośmiać:))
No w kazdym razie Artura z takim quizem nigdy bym nie skojarzył :grinning:

4 polubienia

Może kiedyś zrobią medyczny…dla mnie :zipper_mouth_face:

4 polubienia

Kiedys byl taki…Dotyczyl bodaj konczyn.Gorzej mi poszlo tylko przy jakims quizie o robactwie.Tzn 3/15…W medycznym o konczynach bylo 4/15,o ile pamietam.4 z pewnoscia…

2 polubienia

Rozwiązywałam quiz o jakiejś sekcie (mormoni?) u @elsie miałam chyba dwie poprawne odpowiedzi :slight_smile:

2 polubienia

Wniosek jest oczywisty.Nie da sie ogarnąc wszystkiego.Czasem nawet w przyblizeniu.
Przyrzeklem sobie ze wynikow quizow juz komentowac nie będę ale…Byloby fajnie gdyby wymyslono quiz bez dodatkowych odp. :grinning:

2 polubienia

Wszystko, Nogę strzeliłam - i też dobrze.

1 polubienie

@Bocca-Lupo to masz tutaj quiz specjalnie dla Ciebie:

4 polubienia

16/16 akademii medycznej nie skonczylam, ale az tak trudne nie bylo.

3 polubienia

12|16

1 polubienie

Niby każdy powinien wiedzieć…ale nie ja :smile:

3 polubienia

W tym o specjalnościach miałam 13/16
Ale o niektórych specjalistach nie miałam pojęcia, że istnieją i wybierałam metodą odrzucenia tego co na pewno nie pasuje.
:hushed:

1 polubienie

Bardzo dziękuję, zabieram się do roboty :wink: