Quiz wiedzy o nogach....?

Zapraszam:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/13,129662,12976,nogi-quiz-wiedzy-ogolnej.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Quizy

3lajki

8 na 12. Pierwsze słyszę w ogóle te zwroty kurza czy motyla noga, ale postawiłem na kurza XD ale trafiłem Juliana Tuwima xd

2lajki

11/12 - Artur Noga? :open_mouth:

4lajki

12|12 Mam uwag─Ö, co do zast─ůpienia wulgaryzmu, bo, wed┼éug mnie wszystkie odpowiedzi s─ů prawid┼éowe.
Co do wykrocznej i zakrocznej, to w pi─Ö┼Ťciarstwie jest bardzo wa┼╝ne.Wa┼╝niejsze, ni┼╝ w biegach.

5lajk├│w

Płotkarz, 110m. Był na IO w Pekinie, doszedł do finału.

3lajki

Ju┼╝ go wygoogla┼éam :wink: Dzi─Öki Birbu┼Ť.

3lajki

12/12 U stonogi to s─ů raczej pary odn├│┼╝y, a nie nogi, to samo co @birbant dla mnie wszystkie odpowiedzi by┼éy poprawne co do zast─ůpienia wulgaryzmu.

3lajki

bo ja wiem? moze na nogach stolowych znalabym sie lepiei?
10/12 - zle noga zastepcza i ponoc kulturalniej, i zespol muzyczny.

4lajki

FajneÔÇŽ11/12 a zle pierwsze pytanie.I gdyby to byl quiz medyczny,bylaby klapaÔÇŽA tak nawet by┼éo sie po┼Ťmia─ç:))
No w kazdym razie Artura z takim quizem nigdy bym nie skojarzył :grinning:

4lajki

Mo┼╝e kiedy┼Ť zrobi─ů medycznyÔÇŽdla mnie :zipper_mouth_face:

4lajki

Kiedys byl takiÔÇŽDotyczyl bodaj konczyn.Gorzej mi poszlo tylko przy jakims quizie o robactwie.Tzn 3/15ÔÇŽW medycznym o konczynach bylo 4/15,o ile pamietam.4 z pewnosciaÔÇŽ

2lajki

Rozwi─ůzywa┼éam quiz o jakiej┼Ť sekcie (mormoni?) u @elsie mia┼éam chyba dwie poprawne odpowiedzi :slight_smile:

2lajki

Wniosek jest oczywisty.Nie da sie ogarn─ůc wszystkiego.Czasem nawet w przyblizeniu.
Przyrzeklem sobie ze wynikow quizow juz komentowac nie b─Öd─Ö aleÔÇŽByloby fajnie gdyby wymyslono quiz bez dodatkowych odp. :grinning:

2lajki

Wszystko, Nogę strzeliłam - i też dobrze.

1lajk

@Bocca-Lupo to masz tutaj quiz specjalnie dla Ciebie:

4lajki

16/16 akademii medycznej nie skonczylam, ale az tak trudne nie bylo.

3lajki

12|16

1lajk

Niby ka┼╝dy powinien wiedzie─çÔÇŽale nie ja :smile:

3lajki

W tym o specjalno┼Ťciach mia┼éam 13/16
Ale o niekt├│rych specjalistach nie mia┼éam poj─Öcia, ┼╝e istniej─ů i wybiera┼éam metod─ů odrzucenia tego co na pewno nie pasuje.
:hushed:

1lajk

Bardzo dzi─Ökuj─Ö, zabieram si─Ö do roboty :wink: