QUIZ - Z czego to jest zrobione?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/13,129662,12972,z-czego-to-jest-zrobione-nie-wystarczy-szkolna-wiedza-tutaj.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Quizy

6 polubień

Prawie komplet, bo tylko jeden głupi błąd z odkamieniaczem

5 polubień

10"12 Źle; - filc,tofu. Amoniak - trafny, strzał.

4 polubienia

Zamknij quiz
Twój wynik to 12/12
Doskonale. Masz sporą wiedzę i podręcznikową, i życiową. Pozostaje pogratulować.

Musiałam się pochwalić! :smile:

6 polubień

Jezu wy zwariowaliscie z tymi quizami. Umawiajcie się jakoś na zmianę czy cuś.
Ja pasuje już mi się nie chce, przesyt.

4 polubienia

10/12 - odkamieniacze i lanolina.
Generalnie wolę kwiatki :wink:

5 polubień

Ty się nie wymiguj, tylko zasuwaj ten quiz. :smiley:

2 polubienia

10/12 prezerwatywy myślałam, że jednak nie z… i amoniak zaznaczyłam źle.

3 polubienia

12/12

5 polubień

8/12…Ha,ha,ha…Pewien bylem pierwszego i ostatniego oraz,figlem mojej pamieci,pytania 8:))Nie bym malowal sobie…No!
Reszta intuicyjnie ale generalnie jest to kliniczny przyklad quizu NIE DLA MNIE :grinning:

4 polubienia

Haha!
Pierwszy ( i pewnie ostatni raz ) mam komplet !

7 polubień

8/12

3 polubienia

10/12 :grinning:

5 polubień

12/12 sprintem na czas…

6 polubień

Twój wynik to 11/12
poległam na filcu, reszta luzik, rady mamusi okazały się pomocne.

5 polubień

Kiedyś interesowałam się filcowaniem na mokro, a do tego celu używa się wełny czesankowej, dlatego dla mnie to było łatwe :slight_smile:

4 polubienia

Tej sztuki nie znam, nie wiedziałam o jej istnieniu, piękne :slight_smile:

2 polubienia

Folia bąbelkowa, kawałek tiulu lub jedwabiu, wełna czesankowa, mydło oliwkowe (jak nasze szare) i woda. Układasz na folii materiał na nim wzór z wełny moczysz wodą z mydłem najpierw masujesz, a potem zwijasz w rulon i kulasz. Suszysz i gotowe.

2 polubienia

Spokojnie, jak mnie coś natchnie, wiem gdzie szukać wskazówek :slight_smile: Ślicznie to wygląda, tylko nie wiem co bym z tym zrobiła/powiesiła, nosiła ? itd :slight_smile:

Różne są zastosowania, robią bieżniki, etole na sukienki w butiku taka kosztuje coś koło 300 PLN.

1 polubienie