QUIZ z trudnych słów na literę "E"

Dla kogo trudne, dla tego trudne, ja miałem komplet. :slight_smile:

2 polubienia

12/12
Wymarlego stworzenia nie bylam pewna, ale sie udalo trafic.

4 polubienia

11|12 Do kompletu zabrakło mi eksplikacji. Reszta, faktycznie, nie była tendencyjna.

4 polubienia

Jak by Ci to wyekpsplikować?

3 polubienia

11/12. Rośliny nie znałem co w akwarium mieszka a mogłem znać, bo akwaria miałem i nadal mam, teraz puste stoi. Ostatnio wyhodowałem w nim 1044 kijanki żaby trawnej i gdy podrosły, wyrzuciłem do oczka wodnego. Teraz to pewnie już wielkie, poważne żaby z tego wyrosły. Ale tą historie chyba znasz, to nie będę zanudzał …

6 polubień

Eeee tylko 10…

4 polubienia

Jesteś hodowcą żab???

2 polubienia

Hodowcą nie jestem, ale od dawna przymierzam się do terrarium. Kiedyś rozmnażałem żaby i młode roznosiłem po okolicy. Z tym, że mnie interesują żaby tropikalne, szczególnie drzewołazowate. Mało kto może się pochwalić ich większą ilością żab (Jak wspomniałem miałem ponad 1000)

Gdy kiedyś zbuduje odpowiednie terrarium, a musi być super a nie jakieś tam byle jakie, to zaproszę żaby. Są takie, które śpiewają jak kanarki (I nie jest to żart!)

3 polubienia

Bez przesady, 10 to akurat. Ładna liczba, fajnie się prezentuje i pasuje do wszystkich paluszków przy rękach … :raised_hand_with_fingers_splayed: :raised_hand_with_fingers_splayed:

2 polubienia

11/12
Nie powiem, co mam źle, bo się wkurzyłam. pytanie było podchwytliwe, a ja zwyczajna gapa :joy:

4 polubienia

Mi sie paludaria podobaja. W sam raz dla zabek.

4 polubienia

O matko! W życiu bym nie pomyślała, że takie są!!!

1 polubienie

Nóżkach też…

1 polubienie

11/12…No skoro ja mam taki wynik to musialo byc srednio trudne :upside_down_face: Zle eksterioryzacja…Nigdy sie z tym nie zetknąłem.I pewnie juz nie zetknę :upside_down_face: :smiley:

3 polubienia

Rozdzkarze tego slowa chyba nie uzywaja?

1 polubienie

Pracowalerm u nich wieki temu,jakies 3 miesiące ale…Nie przypominam sobie.

2 polubienia

Myslalam, ze troche dluzej.
Ale kiedys o tym pisales.

1 polubienie

3,5 miesiaca.,dokladnie.Niezapomniane przezycie na kilka dobrych stron anegdotek :rofl:

Co to znaczy tylko?
AŻ!image

Co znaczy słówko ekpsplikować znawco trudnych słówek na E?image

2 polubienia