Quizik na dzień kobiet?

jak dla mnie prosciutki.
komplet.

3 polubienia

Bardzo sympatyczny quiz z radością go rozwiązałam 10/10

3 polubienia

3 źle: lekkoatletka, agentka wywiadu , kobieta samotnie opływająca świat.

3 polubienia

Próbowałem rozwiązać, kliknąłem na 1 pytanie, zrobiło się zielone, to chyba dobrze, ale dalej już nie poszło … :face_with_raised_eyebrow:

Widocznie system nie chce, bym znów dostał wpiernicz …

A jest tam Pola Negri?

Jakby nie było, to przecież Polka …
Ale czy zmieniła świat? :thinking:

3 polubienia

raczej chyba chodzilo o to, ze byla jakby nie patrzec jakis czas aktorską gwiazda. co prawda tylko kina niemego… :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Jest jest i jeszcze kilka pan które na pewno znasz

2 polubienia

Komplecik!

3 polubienia

Nieźle… 6/10

4 polubienia

12/12…Co sie dzieje z tymi quizami???Coraz łatwiejsze…Tutaj pytanie no.6 dla przykładu,obraża inteligencje przeciętniaka z podstawówki! Jedyny plus to świetne zdjęcie agentki wywiadu… :face_with_raised_eyebrow:

4 polubienia

Brała udział w kreowaniu mody na gwiazdy ekranu i przez pewien czas,byla najpopularniejszą twarzą z Europy w Ameryce.Gdyby Valentino nie zmarł,pewnie świat huczałby od romansu…
Zmieniała świat kulisów wielkiego ekranu i to bardzo wydatnie.Niby wcześniej vampem była Theda Bara ale Negri jeszcze w Niemczech i to podczas kończącej sie wojny,doprowadzała publike do szaleństwa…Śmiem twierdzić ze nie jest powiedziane czy bez niej byłaby Marlena Dietrich…

3 polubienia

Znakomicie napisane Co ja moge na jej temat dodać? Widziałem… Ba, wychowałem się przy jej rodzinnym domu. Dla mnie Pola Negri pozostanie zawsze szczególną osobą…

3 polubienia

Takie prościutkie podnoszą samoocenę.

2 polubienia

Komplet
Jest istotna nieścisłość, ponieważ Jadwiga była królem Polski.

3 polubienia