QUIZZ czyli...Przygotujmy sie czyli,przed konkursem 4 skoczni:)

2 polubienia

Biję o zakład, że nikt mnie nie przebije :scream: :grin:

2 polubienia

11|12 Na Wirkoli się"przejechałem". A chciałem dobrze.

3 polubienia

Jakieś zaćmienie przyszło i rok pierwszego turnieju błędnie zaznaczyłem, tak więc 11/12.
Pytania bardzo proste.

3 polubienia

A Wirkole powinienes pamietać lepiej niz ja :innocent:

1 polubienie

Niby to oczywiste ale jesli sie przyjrzeć blizej tej historii to takich “juz prawie,prawie” początkow,bylo kilka:))

2 polubienia

I to jest ten ból. Niby powinienem pamiętać jego narodowość, a nie pamiętałem. Wybierałem z dwóch, w pierwszej wersji chciałem trafnie, ale przechytrzyłem. Żebym się nie zastanawiał, miałbym komplet.

1 polubienie

Bardzo czesto tak miewam.Ostatnio w 2 pytaniach w quizie historycznym.

1 polubienie

Nazwisko miał może i dość specyficzne jak na Skandynawa, ale imię bardzo typowe wśród Wikingów.

1 polubienie

Przypominać musiałem sobie też Polaka z 78 - 86 i mało brakowało, bym źle wybrał. Ale tu nie strzelałem, tylko przypomniałem sobie. I też z dwóch wybierałem.

1 polubienie

Bo on byl z pochodzenia…Ale nie bede podpowiadal…Moze ktos jeszcze tu zawita. :smile:

1 polubienie

Dzieki temu pytaniu,zdecydowalem sie szybko rano zrobic quiz :smile:Ale…zacząlem pisac a tu…Dziura i nie moglem wymyslic 4 skoczka.Wpisalem wiec weterana bez sensu:)))

1 polubienie

Pochodził z krainy jezior, ale wolał fiordy - tak w uproszczeniu. :wink:

2 polubienia

I tak się wahałem.

2 polubienia

Wybralem Bjorna bo najslynniejszy.Ale byli i inni ktorzy by pasowali do pytania.Nazwisk 3 Austriakow ktorzy przez jakis czas,skakali dla Holandii,juz nie pamietam…Ale Fina ktory wybral Kanade,pamietam doskonale.Tauno Kayhko…

2 polubienia

No to pochwal sie wynikiem. :relaxed:

Całe 3 punkty :sunglasses: :sunglasses: :smirk: :scream:

2 polubienia

Ale wystartowałaś!
A byli kiedys tacy co sie wstydzili swoich błedów… :roll_eyes:

1 polubienie

Wstyd to kraść :smirk:

2 polubienia

Jest jeszcze pare innych spraw ktorych mozna sie wstydzic ale z pewnoscia nie jakichs bledow w konkursach czy quizach.
Ale pociesze Cie.
Kiedys w jakims quizie @elsie,na temat zdecydowanie chemiczny,“osiagnalem” 2 albo 3 na 10.Bedzie ze 2 lata temu :joy:

2 polubienia