QUIZZ...Z okazji dzisiejszego dnia radosnego...O paniach z szacunkiem i uwielbieniem

Ten turniej oglądałem cały. Żadnego meczu nie odpuściłem. To były moje pierwsze mistrzostwa świata

1 polubienie

Tez, ale drugie wiedzialam…

1 polubienie

Kupilem plyte z tym meczem.Tam grali moi ulubiency ktorzy potem pojawili sie w Arsenalu [Alan Ball].
Pare innych nazwisk potem dojrzewalo w latach 70-tych [Jackie Charlton w Leeds] ale trzeba oddac ze to bylo wydarzenie.
Inaczej te bramki padaly niz dzisiaj :slightly_smiling_face:

1 polubienie

A jakie piękne parady bramkarzy były. Teraz to zdarza się o wiele rzadziej.

1 polubienie

Fakt…Jedno co widze i sam nie wiem czy to technika i jej ulomnosci,czy tez tak jakos bylo…Gordon Banks rzucal sie na pilke jakos…wolniej :joy:
Wszystko bylo wolniejsze… :innocent:

2 polubienia

No i to jest ten paradoks,prawda?
Kiedys pisalas wprost ze interesowanie sie tenisem jest czyms dla Ciebie niewyobrażalnie nudnym… :slightly_smiling_face:

1 polubienie

kobieta zmienna jest, ale jak nasi wygrywaja to cos tam trzeba wiedziec :wink:

1 polubienie

Tylko ja nie pisalem o Świątek.Ani o Jedrzejowskiej.Ani o Agnieszce :innocent:

Piętnaście!

3 polubienia

Niezle! To juz znacznie wiecej niż pół :wink:

1 polubienie

Tym się pocieszam… :persevere:

1 polubienie

To tylko quiz…W dodatku intencją moją bylo tym razem nie tyle zaskakiwac co przypominać…Troche tez zebrać do kupy aby zrobiło wrazenie…
To troche staroświeckie,wierzyć ze kogos to interesuje…
Ja sie jednak swietnie przy tym bawilem.
A jak inni…Tego to juz sie moge najwyzej domyślać…

2 polubienia

Ja bardzo lubię quizy, nawet jak mam ZERO!

1 polubienie

Nigdy nie masz zera i nie sądze by ktoś mial…Nawet ja u Ciebie w jakims quizie o glistach i innych robakach,mialem 2 :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Właśnie, przypomnienie, a w zasadzie przypominanie sobie, to jest to, co charakteryzuje Twoje quizy. W wielu z nich przypomniałem sobie wydarzenia i osoby, które gdzieś bardzo głęboko skryły się w mej pamięci. I mam tę radość, że jednak udawało się w większości przypadków.

1 polubienie

To nie jest jakas idee fixe ale lubie gdy cos ma jakąś wartość.I w te strone idę.Lepiej lub gorzej ale inaczej chyba bym sie w ogóle nie skupił.
Pamieć to piekna sprawa…Czasem wrecz nadaje urok życiu.

1 polubienie

Właśnie mi przypomniałeś niechcąco. O 9 gra Iga i znów muszę bawić się pilotem, żeby znaleźć kanał. Mam tego ponad sto i ze 30 sportowych, tylko nigdy nie wiem, na którym znajdę imprezę, :grinning:

1 polubienie

No ja tego meczu nie zobacze…Jakis szlaban w necie na wszystko co poza unią…Ludzie probuja ale…Po 5 minutach,wkracza policja.Jak w Farenheit 451

1 polubienie

Ja też nie wiem, czy znajdę? Na razie się udawało.

1 polubienie

Tobie powinno byc łatwiej.Jestś osiedlony a ja tylko wynajmuje…I to potrwa jeszcze rok co najmniej…

1 polubienie