QUIZZZ...Czyli "Horror,cz.1"[poczuj zimny oddech na swoich plecach...]

fatalnie 11/15
wydawało się łatwe a potem trochę głupich błedów / z niedoczytania np/

3 polubienia

A za drugim razem wszystko dobrze. Choć w pewnym momencie przestałąm ogladac horrory. Bo tak. Dłużej czytałam. Głownie Kinga.

Spokojnie.Przeciez to nie jest zly wynik. :grinning:

1 polubienie

Ja juz dawno temu przestalem ale mam pod reka kanal tv"HorrorTV".To daje pojecie z jakim chlamem mamy dzisiaj do czynienia.Jakies 85-90% tego kanalu to szmelc i taniocha trudna do wyobrazenia.Dlatego ten quiz dotyczy w zasadzie jedynie klasyki.

1 polubienie

8/15 i jestem z tego wyniku dumny. Na wszystkie pytania o filmy które widziałem (a było to ho, ho, a może jeszcze dawniej, bo powtórnie tych filmów nie oglądam) odpowiedziałem prawidłowo.Wielu filmów w ogóle nie znam

4 polubienia

ciesz sie zyciem
szeryfa zapamietalam
@coliins w ten temat wpisujesz

1 polubienie

Się cieszę.
A szeryf co? Jaki? Który? image

Znowu nie rozumiem…

wpisujesz filmy, ktorych jako horror bym nie zakwalifikowala
ale jest to podejscie indywidualne :wink:
polaczenie rekina z mumia jest nieco egzotyczne, ale to jak kuchnia fuzjon

Horror, to. ogólnie coś strasznego. Różne są strachy.

1 polubienie

:rofl: :rofl: :rofl:

No sama powolywałas sie na"rosliny i zwierzaki".Byly tryfidy,moga byc i rekiny.Tym bardziej ze na kanale horror,aż roi sie od krokodyli w rolach głównych.I,tak na marginesie,są to filmy niewyobrazalnie głupie,krecone w Bulgarii lub Rumunii,z efektami na poziomie wczesnych lat 80-tych…
To tak a propos strachu bo mozna eksplodować ze śmiechu… :rofl:

2 polubienia

Nie obrazaj Rumunii
Tam są miejsca gdzie mozesz kręcić horrory bez scenarisza i scenografa.

1 polubienie

Ależ wiem.Wystarczy sie wstrzelić na wycieczke śladami Draculi,po zamkach Transylwanii.
Tylko ze nikt juz tam nie kreci horrorów…

w ramach turystyki pracowniczej mieszkalam w Rumunii niecaly rok
jako spadochroniarze, bo i maz tez mielismy duzo
korporacyjnosc jako pracownikow terenowych mniej obowiazywala
ale wracajac do tematu wedrowek - miales auto terenowe i kwit od bylego premiera (tam sie to zmienialo jak w kalejdoskopie) i tlumacza :wink: w razie jakby co
Dracula to przy ich bezrobotnych pracownikach Departamentul Securității Statului to bylo przemile i oswojone zwierzatko domowe

1 polubienie

Moi …łódzcy przyjaciele z ul.Bardowskiego[pewnie wiesz gdzie to jest] wlasnie o Rumunii mi sporo naopowiadali,juz ze 20 lat temu.Dla kogoś w miare zorientowanego,żadna sensacja.Ale faktycznie,horror.
Przynajmniej kilka razy,wydawalo sie ze nie wyjdą z tych napasci żywo.Mam na mysli ich milicje…
Ale przeszli i przez to.Rodzice tych wlasnie moich znajomków,osiedli nad morzem i tam juz chyba pozostaną…

z tym rumunskim morzem? to jest strefa chroniona
a ceny tedy byl z kosmosu wziete
zyjemy w ciekawych czasach

1 polubienie

Sorry,poszedlem na skróty i znowu nieporozumienie.Oni sa w moje ukochanej B… i tam mają chyba wszystko co potrzebne do jesieni życia.
Ale wystarczy iskra a zawsze te rumunskie wspomnienia wracają.Dla niej szok i trauma,dla niego przygoda :innocent:

bo myslimy na skroty - a ostatnio ubrani w maseczki?