QUIZZZ...Czyli "Horror,cz.1"[poczuj zimny oddech na swoich plecach...]

5 polubień

Faktycznie obiecana klasyka
14/15 :wink:
Mgla, choc nie smolenska mnie przy ladowaniu zmylila.

5 polubień

No i sama widzisz ze niektórych spraw nie dalo sie ominąć :slightly_smiling_face: [w życiu].

1 polubienie

WOW, Komplet! Klasyka, prawie wszystko pamiętałem z wyjątkiem nazwiska bohatera “Ja gorę” ale sobie jakoś wydedukowałem.
Mam tez uwagę - w filmie De Palmy ta dziewczyna na szkolnym balu miała zdolności telekinetyczne a nie kinetyczne.

4 polubienia

Oczywiscie ze tak! Nie sprawdzalem jakosci zapisu ale jesli byl taki błąd to z pośpiechu raczej…Dobry remake oglądałem w zeszlym tygodniu :slightly_smiling_face:

No to poprosimy o kolor,@okonek!

1 polubienie

14|15.

Najpierw wyrwać szczękę z podłogi musiałem.
Pomyliłem się tylko raz w Przekleństwie Frankensteina.
Wszystkie te filmy oglądałem, tylko zapomniałem o tym. Ten quiz mi je przypomniał.

4 polubienia

No to teraz nie marudz na zapas :wink:
Bedzie bowiem część druga.
Brawo!

2 polubienia

Teraz to ja się bojowy zrobiłem. Zapodawaj, rozbiję go w pył…, :crazy_face:

3 polubienia

Powoli.Takich rzeczy nie robi sie w 5 minut.
Termin tak na oko,przyszły poniedzialek…
Jutro do pracy na zastepstwo,potem wyjeżdzam na dwa dni…Ale postaram sie.

2 polubienia

14/15, ale i tak fuksem. Sporo nie wiedziałam (część nazwisk) :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Za to wynik masz wyśmienity!
Brawo!

2 polubienia

Dzięki za brawo, ale taki wynik nie należał mi się. Ja naprawdę nie zapamiętuję nazwisk “celebrytów” :slightly_smiling_face: Czasem tak, ale rzadko. Oglądałam większość, a może nawet wszystko.

4 polubienia

Z tym ze tutaj nie padło nawet jedno nazwisko spośród celebrytów.No,moze jedno w"złych" odpowiedziach ale to takze bylo niezłe aktorstwo.

2 polubienia

No więc nie zapamiętuję nazwisk aktorów, reżyserów, sportowców (których tu akurat nie było :wink:) i nie śledzę ich osiągnięć lub porażek :slightly_smiling_face: Jak mi się samo coś zapamięta, no to się zapamięta, ale nie staram się o to.

4 polubienia

No to Ci sie całkiem niezle zapamietało :smile:

2 polubienia

7/15, jak na mnie to nieźle!

4 polubienia

To zawsze zależy od ilości obejrzanego materiału.Jak z doskoku raz na 5 lat to trudno o wiecej.Tak jest w kazdej dziedzinie :slightly_smiling_face:

1 polubienie

W moim przypadku to właśnie doskok… :frowning:

ta nieszczesna Mgla byla tym czego nie widzialam, wyglada na to, ze kino, czytanie i instrukcja obslugi gasnicy jesli sa w jakimcs chrzescijanskim jezyku to gdzies dzwoni…
nie to, zebym porownywala quiz napisany z serca do jakiejs kartki :grin:

1 polubienie

Widac w roznych krajach rozmaicie sie do tego podchodzi.W Anglii ten film leci raz na miesiąc,średnio…Przy czym o ile Carrie doczekała sie bardzo dobrej,nowej wersji to"Mgła" juz tego szczescia nie miała i liczy sie tylko film Carpentera.

1 polubienie