QUIZZZ... W roli głównej wystąpiła"3"

2 polubienia

Obawiałem się tego quizzzu, ale nie okazał się trudny.

12/13. Pomyłkę zrobiłem, przy “Ostanie takie trio”, znając prawidłową odpowiedź, ale nacisnąłem przez roztargnienie nie to co powinienem. Trudno się mówi, ślepy w karty nie gra, jak powiadają starzy ludzie… :joy:

3 polubienia

12/13. Piłkarzowi moze się udało, ale ja spudlowalam. Zawsze mowilam, ze mecz to piwo plus koreczki z sera i orzechów a nie kto bramki strzela. :wink:

2 polubienia

Nie podpowiadaj.

Przeciez nie podpowiadam, Boniek byl w pytaniu. :thinking:

A jaka jest prawidłowa odpowiedź? Zmień szybko na; - temu piłkarzowi i będzie dobrze…

1 polubienie

6/13.

3 polubienia

Wlasnie nie bedzie dobrze, bo spudlowalam :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Mam fajne życiowe wspomnienie z tym meczem. Otóż wpadłem do domu na ostatnią chwilę, by zdążyć na mecz, patrzę, a na ławie rolmopsiki, panie i inne zakąseczki, a małżonka wyjmuje z lodóweczki pół literka Żytniej i mówi, że za każdego naszego gola będzie po kielichu. Trochę, żeśmy przekroczyli ten limit z tej radości, że Belgia wtedy tak po dupie od nas dostała. Ale wtedy mieliśmy jeszcze drużynę. A kiedy po mistrzostwach odszedł Piechniczek, Boniek wypowiedział prorocze słowa, że na taki sukces przyjdzie Polsce poczekać kilkadziesiąt lat…

A Łazuka śpiewał;
Entliczek, pentliczek,
co zrobi Piechniczek?

A potem;
uliczkę znam w Barcelonie
w uliczkę tę wpadnie Boniek
:joy:

2 polubienia

Jak “3” to 3! Trzy błędy w odpowiedziach do pytań 6,9 i 10 :slight_smile:

5 polubień

Ja mialam wtedy paskudnie, bo nam dolozyli za strajki pol roku dluzej na Alma Mater i do tego jakąś fure zaliczen i egzaminów z ideologii jak odczarowac upadek najlepszego systemu ekonomiczno spolecznego swiata, w sesji letniej. Wiec na cieszenie się meczami za duzo czasu nie bylo.

1 polubienie

P.S. teraz Ty podpowiadasz :wink::rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Fajny quiz :slight_smile: . Mój wynik 12/13 - pomyliłem sie przy Ostatnim Trio.
Ale na upartego pytanie o flagę skojarzoną z trylogią Kieślowskiego ma dwie poprawne odpowiedzi jeśli chodzi o kolory.

4 polubienia

11/13.
I wystarczy. Nie mam wyższych aspiracji :smiley:Trudny quiz ale ciekawy.

4 polubienia

Ale Kieslowski kiedys w wywiadzie wskazywal, do krorej flagi sie odwolywal.

1 polubienie

Łatwe dawajcie więcej podobnych…!

3 polubienia

Do mnie tego życzenia nie pisz, bo to nie ja jestem autorem quizu. Chciałabym może, ale nie potrafię układać quizów. :smiley:

Kieślowski dziesiątki razy mówił wprost o co chodzi.Zresztą odwołanie wynikające z samych fabuł jest nawet bardziej oczywiste niz z doboru aktorów.
No,to było w moim odczuciu jedno z 2-3 najłatwiejszych pytań.

4 polubienia

Ciesze sie bo podobnie uważam ze poza sportem,pytania były raczej proste.Sport z racji tego ze kibiców tu ok. maximum 5 aktywnych więc nawet pytanie o Bońka pewnie było kłopotliwe :innocent:
Ale generalnie preferuje inną koncepcje.Wole quizy trudne bo mają jakiś sens.Przeciez nie odczuwasz chyba satysfakcji z odpowiadania na oczywiste pytania…?

3 polubienia

Niech zgadne…Sport jak kula u nogi? :kissing_smiling_eyes:

1 polubienie