QUIZZZZ...Wielce zaległy,uzupełniony

3 polubienia

8/10
Piraruku i ośmiorniczka paza moim zasięgiem umysłowym, reszta bułeczka z masełkiem.

4 polubienia

Widze ze juz 5 osób weszło na quiz.A wyniki?
No i od kiedy malarstwo oraz sekwoje to dla Ciebie bułeczka z masłem?

1 polubienie

Miałem kłopoty techniczne, dopiero z trzecim razem wszystko zagrało i mogłem rozwiązywać.

2 polubienia

Ufff, jak mawial dzielny Winnetou.
Ustrzelone 10/10.
Bond fuksem, a rozaniec to nie moja bajka, ale tez sie udalo.
Miejsce urodzin śpiewających pań? Zawsze wiedzialam, ze lokalnym patriota jestes :wink:

3 polubienia

Bez przesady, kolega do Bredy daleko nie ma, a przygody kapitana Alatriste pewnie czytal? Sekwoje to na logike…

2 polubienia

3 nie wiedziałam z czego 2 zgadłam tak na czuja po brzmirniu (ta dzwna nazwa i aktorka) a gdzie się te panie urodziły wydedukowałam po osobie autora quizu. Reszta oczywista.

4 polubienia

Ja po brzmieniu na czuja zgadłam.

1 polubienie

Gratuluje!
Zastanawia mnie tylko jedno.
Nikt nie zabiera[ł] głosu ani nie dołącza[ł] do ŻADNEJ rozmowy na temat malarstwa w porannych dawnych tematach @elsie.I nie mówie o dyskusji bo to wogóle nie istniało.Mowię o prostych uwagach na które stać każdego…A teraz okazuje sie ze to pytanie o malarza jest proste i oczywiste…
No i dlaczego do aktorki doszłaś po"brzmieniu"?Brzmieniu czego? :thinking:

3 polubienia

Nie no,pewnie…@Birbant w galerii podziwiający akurat to i łykający tę wiedzę jak"bułeczki z masłem" :joy: :joy: :joy:
Ludzie!Jakieś minimum przyzwoitości!!! :roll_eyes:

W ksiazce jest reprodukcja i dosc dokladne omowienie zgdnosci obrazu z fikcyjnym , który opisuje Perez Reverte. A to juz dla kolegi @birbant strawnym bedzie :wink:

Nie slyszalem by ktoś poza Tobą,czytał tego autora.

Jak jeszcze @elsie miala nadzieje, ze nas ucywilizuje dawką muzyki i malarstwa podana do sniadania to czasem dyskusje sie trafialy…

1 polubienie

Bylem tam obecny na jakies 80% i nie przypominam sobie żadnego obrazu tego malarza.Byl jeden angielski,zbliżony do Infantki…A rozmowy jesli w ogóle,dotyczyły muzyki.Lub polskich malarzy.

1 polubienie

W przyszlym roku ma byc premiera filmu opartego na Ostatnia bitwa Templariusza.
A czy ktos czytal? Malo jest tematów o literaturze.

W tym polowa moja…
Zawsze mozesz zadać takie pytanie i je rozwinąć…
Po raz kolejny wypada mi sie zdziwić,co jest tak potwornie strasznego w zadawaniu pytań"z treścią" ze większość unika tego jak ognia… :thinking:

Tego malarza nie znac?
Toz to chyba jeszcze jego Panny dworskie umieszczono w cieniutkiej broszurce udajacej podrecznik wychowania plastycznego dla szkol podstawowych :rofl:
Inna sprawa, ze oryginal robi wrazenie, nie tylko rozmiarami :wink:

Mozna znać a nie kojarzyć.To pytanie powinno byc zilustrowane ale jeszcze tej umiejetności nie posiadłem.
Po raz wtóry,daj spokój z udawaniem.
Mieliśmy wiele lat by zauważyć ze popularność takiego tematu równa sie tutaj zeru.

Pozyjemy, zobaczymy.
Worek z memami i dowcipami tez nie jest bez dna :laughing::joy:

1 polubienie

Wszystkich czterech malarzy bardzo lubię, tzn ich obrazy. A dwóch z nich, w tym tego od Bremy, mam w swoim folderze od ładnych kilku lat. I od czasu do czasu przy jakiejś muzyce oglądam.

2 polubienia