Radio kiedyś

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:!

1 polubienie

Bylem w “takim” hoteliku w Krotoszynie.Powiedziec ze sceny jak z "07 zgłoś się"to doprawdy,malo powiedzieć :innocent:

3 polubienia

Nie wiem, czy Ci to mówiłem, ale w Hotelu Polonez w Poznaniu, takim ubekiem był były bokser, którego znałem i to był kiedyś dobry koleżka. Oraz, naprawdę, świetny pięściarz. No i po latach, właśnie w tym Polonezie wpadliśmy na siebie.

3 polubienia

Cos mi dzwoni ale tematu już nie pamietam.
Poznalem i ja takiego ale to raczej była gnida na usługach…Były bokser, waga ok. średnia-polciezka,wasaty o twarzy jakby azjatyckiego sowieta…Ten węszył w salonach gry…

2 polubienia

To nie ten.

Ten, o którym mówię, po 90 stracił pracę i został trenerem. A co dalej z nim, nie wiem, ale on jest ode mnie starszy.

1 polubienie

Głośniki instalowali wtedy emerytom i rencistom w mieszkaniach , abonament to było aż 12 zł na 3 miesiące, były też w salach szpitalnych

Ruscy (ale dokładnie gdzie nie pamiętam) umieścili podsłuch aby Amerykańców podsłuchowywać.Prawdopodobnie była to ambasada.Wiedziano o tym,że są podsłuchiwani i niestety najnowocześniejszy sprzęt do wykrywania niestety nic nie znalazł.Sprowadzili jakiegoś super fachowca od tych spraw i udało się.
Urządzenie podsłuchujące było ukryte w jakiejś płaskorzeżbie czy obrazie na ścianie.Nie można było go zlokalizować ponieważ nie miał żadnego zasilania.Posiadał jakiś element,który pod wpływem głosu drgał i wyłapywał mowę ludzką.
Wystarczyło,że ruskie w pobliże podjechali ciężarówką ze sprzętem elektronicznym,który te drgania potrafił wyłapać i mieli to co chcieli…no ale do czasu.

1 polubienie

Podsluchiwac ro mozna i na podstawie drgan szyb. W zasadzie kazda plaska powierzchnia sie do tego nadaje.

1 polubienie

https://media.istockphoto.com/photos/an-old-woman-looking-shocked-with-a-glass-on-her-ear-picture-id157677612?k=20&m=157677612&s=612x612&w=0&h=5X9ebcsAwNcXvwOsiaHX0FRw224K1yxSeeesuikGTW0=
Szklanka to jednak najtańsze urządzenie :wink:

3 polubienia