Ratunku, pralka zalewa mi łazienkę!

Polskiego hydraulika trzeba.

5 polubień

Albo nowej pralki…

2 polubienia

Musisz kupować pralkę pod naprawiacza, tylko teraz nie zawsze się tak da. :roll_eyes:

To dzieło diabła!!! :joy: PS ale serdecznie współczuję!

3 polubienia

Rozmawiałem z najlepszym fachowcem od pralek jakiego znam i trochę mnie zasmucił.Powiedział,że wszystkie pralki niezależnie od ceny mają wstawione jakieś coś elektroniczne i ono pada po ok.2 latach.Czyli trzeba kupować najprostsze i najtańsze pralki-taniej wyjdzie.

3 polubienia

Widocznie ów najlepszy fachowiec, jakiego znasz, nie słyszał o firmie Miele.
Przez 20 lat zjawisko awarii nie zachodzi w tem sprzęcie. Najdroższe ich wyroby mają gwarancję na 99 lat. ,O wylewaniu się wody, mowy nie ma. Żadnych calgonów i innych w podobie się tam nie stosuje…

Guetersloh - Niemcy.

Na tem, na razie kończę, bo na telefonie piszę i zaraz mnie szlag z tego trafi.

5 polubień

Kup sobie pisaczek do ekranu, zycie ulatwia…

1 polubienie

Firma Miele? To mnie się kojarzy z maszynkami do mielenia mięsa :rofl:

4 polubienia

Birbancie drogi.Słyszał o wszystkich modelach.To szaleniec hobbysta co do sprzętu AGD.Pojechał nawet do Stanów poznawać te sprzęty dokładniej.Raczej wątpię aby przeciętny człowiek kupił pralkę z gwarancją na 99 lat ponieważ jak mniemam są b.drogie.Co do Calgonu to jest on absolutnie niepotrzebny bo nie robi nic prócz lekkego zmiękczania wody.Co jakiś czas należy kupić saszetkę z oczyszczaczem/odkamieniaczem i ustawić na 60 stopni i pełny cykl.Calgonowi mówimy stanowcze Nie! - bo to utopia.Gdy mamy wodę twardą zawapnioną to nawet najznakomitsza pralka prędzej czy później na jakimś zaworze wltowym czy wylotowym musi się przytkać…! :slight_smile:

4 polubienia

12 postów zostało podzielonych na nowy temat: Amerykańskie filmy, temat wydzielony