Recenzja słuchawki

Kupiłem słuchawki bo… brakowało mi 10 pln do smart na allegro więc wolałem coś dołożyć
Słuchawki AK47 no nie powalają wykonaniem, wiele odstających plastików itd. Ale po założeniu na uszy o kurw. leżą fajnie i nie czuć ich. pewnie nie wyżyją roku ale za tyle? połączyły się sprawnie, co prawda jak się zatrzyma trzeba od nowa je uruchamiać ale coś za coś. Dzwięk… bardzo przestrzenny podłączone do kompa przypomina kino, w telefonie no jak takie słuchawki za 120-200 przewodowe.
Wady.
-połączenie BT woła o pomstę do nieba(po stopie filmu/utworu trzeba łączyć od nowa)
-wykonanie gorsze niż mieszkania w komunie
-plastik i tylko
-mikrofon w słuchawkach jest fikcją. Nie da się rozmawiać bo cię słabo słyszą.
-sopran słaby
Zalety
-mam drogie słuchawki sony i chodząc po mieszkaniu zrywają… tu nie ma problemu zasięg fajny
-cena
-fajny basik
-bezprzewodowe
-4h słuchania na ładowaniu
-cena

  • idealne dopasowanie i nie wiem jakim cudem takie pokraki tak ładnie leżą
    I do brzegu Jak nie masz kasy to idealna alternatywa sluchawek tym bardziej że jak to chinole mają jeszcze kilka nie sprawdzonych zalet. np muza z microsd, możliwość podłączenia przewodem, radio fm.
    Podsumowanie nie wszystko co chińskie jest złe.
    testowane na Ankh - 24 (Paganini) - YouTube

Nie wiem co ludzie widza w sluchawkach?
Nie uzywam, nie mam.

2 polubienia

Ja używam słuchawek studyjnych od Sony.

W samolocie używałem (bo ostatnio coś nie latam). Tyle że to takie specjalne, aktywne, co tłumią szumy. Czasem zakładałem tylko w tym celu, a nie w celu słuchania muzyki lub filmu.

2 polubienia

Nigdy,poza krótkim epizodem zwiazanym ok. 20 lat temu z walkmanem,nie używałem sluchawek.Musze miec glowe wolną dla muzyki.Musze mieć dobre głośniki i swobode poruszania.
Zresztą…Na rowerze tez nie dopuszczam nawet mysli o kasku czy goglach :slightly_smiling_face:
Pomijam juz fakt iz wielokrotnie slyszalem iz sluchawki psują sluch.I choć sie nie znam,potrafie to sobie wyobrazic bo zawsze,chocby po paru minutach,czulem sie jak po jakims narkotyku czy alkoholu…

1 polubienie

w samolocie (czy pociagu, Hiszpanie bez ekranow zyc nie moga) to inna sprawa - halas zewnetrzny praktycznie by uniemozliwial normalne sluchanie, zreszta nie kazdy bylby zainteresowany.