Reklamy na forum

Cześć, jeszcze jedna wiadomość organizacyjna. Jak zauważyliście, pojawiły się na forum reklamy. Początkowo były widoczne tylko dla niezalogowanych, ale Google oflagowało witrynę jako “podejrzaną” , bo były wyświtlane tylko dla “wybranych”, więc właczyłem dla wszystkich z poziomem zaufania 3 lub niższym (czyli większości). Oczywiście nie wolno zachęcać do klikania, i nie zachęcam. Google monitoruje to, i przy zbyt częstym klikaniu zbanuje witrynę, ale jak raz - dwa razy dziennie kliknie się w interesującą reklamę, to nic się nie stanie.
Reklamy teoretycznie mają pokryć koszta serwera. To nie są duże koszta ($12/mc w obecnej konfiguracji), ale przychody z reklam też nie są wielkie, więc zaakceptujcie te dwa głupie bannery w serwisie :wink:

8 polubień

A to klikanie reklam to jak rozumiesz? Aby je zobaczyć, przeczytać, czy usunąć?

A statek zniknal na zawsze?

1 polubienie

To zalezy jaka reklama - czas dzialania w nowym oknie to bywa i 30 sekund, ale większość daje sie wyłączyć po 5. Zaraz sprawdze.

1 polubienie

W telefonie wyswietlaja sie w nowym oknie. Mozna zamknac. Z lapka sprawdze jak wroce do domu.

1 polubienie

na lapku jest tak samo - po kliknieciu wyswietla sie w nowej karcie, mozesz to zamknac.

1 polubienie

Kurcze ciężko mu się rozstać z ublockiem.

Możesz go wyłączyć na dowolnej stronie.

Ja wiem :slight_smile:

1 polubienie