Respiratory czy chinski zlom?

Niedawno wstawiłam informację , że szpital ma problem z uruchomieniem respiratora z zapasów państwowych

a już jest ciąg dalszy

Może w tamtych czasach bylibyśmy bezpieczniejsi XD … :thinking: :eyes: :face_with_monocle:

Wikingowie to by Ci zrobili napowietrzanie pluc systemem bezposrednim.

Wiem, wiem … Jaja sobie robię :wink:

1 polubienie

Akurat temat nieszczegolnie do zartow.
Kolejne pieniadze wyrzucone w bloto.
Jakby tak podsumowac od ojdyra z Torunia, kurwizji, wyborow "korespondencyjnch po komisje Macierewicza to wielu ludzi do dzis by zylo.
I pewnie zrobiloby dla ludzkosci wiecej dobrgo niz kurdupel z Zoliborza.

3 polubienia

Nieśmiało przypomnę że to ów kurdupel wykrzyczał ostatnio publicznie, z pianą prawie na ustach i oczywiście z pełnym przekonaniem do opozycji, że to oni mają krew na rękach i są przestępcami. Wcześniej nawet zarzucił jej masowe morderstwo. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić aby człowiek o zdrowych zmysłach (w końcu v-premier dużego państwa) mógł bez racji takie rzeczy wygłaszać. Więc wypada nam pokornie pochylić głowy i najlepiej samoubiczować się.

3 polubienia

Ten czlowiek jest chory psychicznie.

1 polubienie

Ten człowiek rządzi całą Polską, więc może mu się wydawać, że jest mądry i ważny. A Ty czym rządzisz? Chyba swoją chałupą…

Pewnie w IKEA kupili.

a co to za roznica czym rzadzisz? wazne, zeby robic to dobrze.

co Ty, takie maszynki to na tuziny w chinskich sklepach po euro sztuka.

Aliexpres.

1 polubienie

moze i te respiratory dobre, tylko ktos podpisujac umowe kupna nie zerknak na czesc dotyczaca uruchomienia i gwarancji sprzetu, bo mu sie wydawalo, ze to klocki lego i byle dzieciak posklada, wiec po co wydawac pieniadze? a chinskie umowy maja to do siebie, ze sam towar zwykle bywa tani, ale juz jego transport, uruchomienie i serwis takie nie bywaja.
ja to bym sie nie zdziwila jak jeden Chinczyk w kwestiach handlu by co najmniej 10 Zydkow do wiatru wystawil i zanim by sie zorientowali posprzedawalby ich sobie nawzajem.