ring wolny I starcie

Tak jak i ona i większość tutaj

“Takich jak ona” czyli zbyt mądrych żeby się nabrały? I nie wmawiaj komuś że ja kłamię. Skoro taki mądry i odważny jesteś to sam napisz co pisałeś zamiast nagle ideał zgrywac bo ojcem zostałeś,podczas gdy nasze dzieci i nasze uczucia do nich miałeś głęboko w swojej zakłamanej d** ie. Miłego dnia:)

2 polubienia

Kto zagrywa ideał? Nie rozumiem, było walkowane tysiące razy jedno i to samo i chyba prócz Ciebie każdemu się już to znudziło.
Powtarzam raz jeszcze, nie wypowiadaj się więcej w moich pytaniach. Tutaj też nikt Cię nie zapraszal.
Zaklamana to jesteś Ty i Twoja banda kolezkow

Najlepiej trzymać się tematu. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Ktoś musi być mądrzejszy. Ludzie się zmieniają. Ja w to wierzę. Widok zdrowego dziecka wszystko wymazuje. Liczy sie kochanie.

1 polubienie

pozdrawiam-serdecznie

1 polubienie

Jak ktoś Ci wmawia coś, co nie było prawda i jeszcze się przy tym śmieje i próbuje przekonywać innych, no to każdy by zareagował, by nie dać sobie wejść na łeb, dosyć tego

Mam nadzieję, że nie do zobaczenia

Hahaha “coś co nie było prawdą.” :grin:

1 polubienie

Udowodnij

Co ci udowodnić? Że opisywales co zrobisz z moją córką na przykład? Czy że moje dzieci miały umrzeć bo tego sobie życzyłes? Czy że przysylales mi zdjęcia zmaltretowanych zwłok pisząc że to cie podnieca i co chciałbyś ze mną zrobić? Czy może te późniejsze przeprosiny? Nie ma sprawy. Mam nadzieję że w notebooku nadal mam te 700 screenow więc myślę że spokojnie będę mogła udowodnić.Az specjalnie dla Ciebie odpale kompa po 2 latach nie używania. :slight_smile:
Miłego wieczoru. :slight_smile:

1 polubienie

Chętnie to zobaczę. Tak, normalnie teraz idę po nóż i pozabijam cała swoją rodzinę, a potem jadę do Ciebie, heh

Mam gdzieś co zrobisz.:slight_smile: Tylko nie wmawiaj wszystkim dookoła że ja kłamię :slight_smile:

Gdybyś nie klamala, nie pisalbym, że kłamiesz, proste.
A teraz, precz

PS, leć z tymi screenami na policję, może jeszcze mnie złapią i zamkną w celi w kaftanie, bo jestem psychiczny i morduje każdego :slight_smile:

W przeciwieństwie do ciebie nie mam absolutnie żadnego powodu żeby kłamać :slight_smile:
A na policji byłam 5 lat temu więc nie rżnij głupa bo to zbędne:) precz :joy::joy: Doprawdy bywasz czasem bardzo zabawny.

1 polubienie

Przecież wszyscy wiedzą, że wtedy ktoś się podszywal pode mnie, bo policja do mnie nawet nie zspukaka, a sprawca był ktoś z Poznania, ja nawet nigdy w Poznaniu nie byłem, więc przestań bredzic pod swoich przydupaskow

Nie,nie ,nie. Akurat do mnie to ty pisales A nie podszyw:)

1 polubienie

Jeden moderator zamyka temat,drugi przenosi połowę postów tutaj i daje idiotyczny tytuł. A kontaktujecie się między sobą czy tak co komu pasuje @okonek?

1 polubienie

a zgadnij.

Nie wiedzialem, ze utworzylem post. Jakies moderatorskie czary.