ring wolny I starcie

:speak_no_evil::hear_no_evil::see_no_evil:

Dokladnie;) potrzebuje taty, ktory jest blisko i sie interesuje oeaz opiekuje:)

Człowieku, daj mi spokój i zajmij się swoją rodzinką, łazisz za mną jak idiota

1 polubienie

Te prymitywne uwagi to nie wiem dla kogo piszesz …i po co

Ten poczatek odpowiedzi tak prawdziwy, ze az smutny…
Czlowiek latami trolluje, wyzywa, a jak potrzebna porada i pomoc, to sam potem do nas przychodzi.
Na szczescie inni potrafia doradzic, bo w koncu czym dziecko zawinilo bledami ojca.

3 polubienia

Masakra, Ty chyba tutaj leczysz kompleksy, non stop się do mnie przysrywajac . Co ma jedno do drugiego? Internet to tylko internet, ja w przeciwieństwie do Ciebie potrafię te dwa światy odróżnić

1 polubienie

Moje dziecko ma dużo lepiej niż inne, rzekomo u “normalnej rodziny”, ale Was by ucieszyło na pewno, gdyby mnie zamknięto, a dziecko zabrane do rodziny zastępczej, jakaś aferka z tym związana też by Was nakarmila. Powtarzam zajmij się swoją adoptowana rodzinka

1 polubienie

A moje ma`a zaje***go tatę.

1 polubienie

Ale co mnie to obchodzi, może być nawet kosmonauta

Dokładnie to samo co nas może obchodzić że twoje dziecko ma lepiej niż inne,nie? A skoro ty z taką lubością piszesz o “adoptowanej rodzinie” to ja mogę z taką samą lubością napisać że moje dziecko ma zaje***go tatę. Swoją drogą co Ty możesz wiedzieć o naszej rodzinie i naszym dziecku. Jedno wielkie nic,wszak nie chwalimy się tak jak ty pewnymi sprawami.

1 polubienie

Piszę co chce, nie chcesz to nie czytaj, czego się przypieprzasz. A poza tym kto Ci kazał tutaj się wypowiadać, nic do Ciebie nie pisałem, a potem będziesz udawała ofiarę i płakała, ze Tensor Cię zaczepia.
Moja odpowiedź była na stwierdzenia, z dupy wyssane , Twojego gogusia

Mam również identyczne pytanie, co Ty możesz wiedzieć o mnie i mojej rodzinie. Wiecie tylko to, co ja Wam napiszę. I tak ma zostać

Który taki mądry nazwał dzieciaka bachorem?

Ja, a bo co

O kim to było?

Myślisz, że pamiętam…

To jedno z lagodniejszych określeń jakich używał w stosunku do cudzych dzieci:)

1 polubienie

Jasne, kobieto zajmij się swoim życiem, no chyba, że własnego nie masz. Nie życzę sobie byś więcej wypowiadała się w moich pytaniach, dosyć tego

Grubo.

Wierz we wszystko, co ona pisze, a zimą będziesz w klapkach biegał.

Nie wierzę we wszystko ale wiem że miałes okres gdzie nikogo nie oszczędzałeś.