Robicie zakupy ubraniowe on - line?

W necie jest większy wybór. Popularne sieciówki mają rzeczy modne i chodliwe i to głównie dla młodzieży. Próbowałem ostatnio kupić spodnie sztruksowe. Nie ma. A dlaczego pytam? Bo nie idą. Więc zamówiłem w necie. W razie czego można odesłąc.

2 polubienia

No…zamowilam spodnie…Mialy byc takie.

Przyszly takie

Qźwa…Plakalam i sie śmiałam równocześnie …:woman_facepalming::woman_facepalming:

4 polubienia

Identyczne,nie? :joy::joy:

3 polubienia

Lewa nogawka na wysokości uda ok 10 cm ma podobny w miarę wzorek. No nie… nie mogę dalej pisać, bo aż piszczę ze śmiechu.
Pocieszyć Cię?
Masz ładne stopy i jesteś sporo szczuplejsza niż Ci się wydaje, bo zamówiłaś portki co najmniej o 3 numery za wielkie.

3 polubienia

Za taką podmiankę, to z kałachem bym do nich pojechał…
@Vilemo mogę Ci swojego panzerfausta pożyczyć…

2 polubienia

Ya pier… :face_with_hand_over_mouth: :roll_eyes:

1 polubienie

Towar nie byl przetestowany
Na manekinach i w zurnalach ?
Nie licząc dworskich portretów?
@Nunu @Vilemo nie wszystko jest tym co sie sprzedaje :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie

Ale o co chodzi? Nie widać żadnej różnicy … :thinking: :upside_down_face:

3 polubienia

A moje spodnie sztruksowe jakie przyszły wymagały tylko skrócenia nogawek, ale to normalka. Reszta ok.

3 polubienia

Ja to bym się nawet śmiała, gdyby nie to, że po przytyciu ktoś mi kilka razy mówił, że schudłam… żeby sobie nie uświadamiać swojego prawdziwego stanu zamilknę więc.

1 polubienie

Ja im taka reklamę na FB zrobiłam tymi zdjęciami ( a i furorę przy okazji ) że po trzech dniach miałam zwrot kasy na koncie.:joy:

3 polubienia

A propos…Sprzedam spodnie z drugiego zdjęcia.
Ktoś coś ? :grin:

5 polubień

No wiesz… Ładne te spodnie, ale ja mam już za dużo spodni. Teraz kupuję spódnice :lying_face:

3 polubienia

No… przepiękne :joy:

2 polubienia

Mogłabyś się ucieszyć, że tak schudłaś. Ja nie kupię, bo nie wiem w końcu czy schudłam czy przytyłam :joy:

:kissing: :joy: :joy: :joy:
To jest taki rodzaj czarnego humoru który czasem i mnie sie trzyma!

1 polubienie

To w dziale turystyka na Białoruś?

2 polubienia

@okonek , nie bądź taka drobiazgowa, bo załamiesz dziewczynę. :joy:

1 polubienie

Nie wiem co jeszcze może się stać żeby mnie totalnie załamać…Co mnie nie złamie to mnie wewnętrznie roz****li… :grimacing:

1 polubienie

Ale jak nie zabije to wzmocni :wink: