Robienie laski

@anon86894402, śmieję się teraz sama do siebie, pisałam tu i tam z doskoku, nagle spoglądam a tu temat : robienie laski… myślę sobie, tego jeszcze na forum nie było, wlizę, zobaczę co i jak :stuck_out_tongue: a to ściema wielka :sleepy:

6 polubień

Tez sie rozpedzilem,ze cos sie dowiem nowrgo z zonka pobaraszkujemy w nowym stylu,a tu zonk,wojna domowa cz.xxx))

2 polubienia

Trochę jak na WP… tytuł ma przyciągać uwagę.

2 polubienia

Pobaraszkujesz jak ci żona zrobi łaskę :wink:

2 polubienia

Niedawno było info na forum,że podobno mamy nowe logo i nazwę , nastąpią nowe zmiany , zobaczyłam to … i myślę, kurde, aż takie zmiany!!! :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Kto i komu zrobił tutaj laskę? Świntuchy.

1 polubienie

Admin podkreślił że on nie… takie odcięcie się… stawia w złym świetle wszystkich którzy się nie odcięli :wink:

1 polubienie

Pół dnia rozmawialiśmy o globalnym ociepleniu i jego negatywnym skutku dla ludzkości , flory i fauny i jakoś Ciebie @Devil nie było przy tym, padło hasło laska i sruuuuuuuuu
spadł z niebios czy z ziemi się wygrzebał ? nie wiem gdzie to biuro macie :stuck_out_tongue:

4 polubienia

To kto komu zrobił dobrze? Mam nadzieję że nie facet facetowi.

1 polubienie

Burza do Ciebie dotarła ? :grin:

Gdyby tak nie było… to by admin nie zaprzeczał

1 polubienie

No wlasnie i to wcale nie ta laska ktora mi sie marzy)))

A co to za zmiana tematu. On brzmi wyraźnie - robienie laski!
Nic nie dotarło. Gorąco jak cholera.

Jedna z drugim tylko laska i laska zamiast księdzu na tacę, co łaska… :innocent:

2 polubienia

A na Kanarach spokojniutko i bez upałów. Dziś nawet nad morzem nie byłem bo za chłodno było.

3 polubienia

Znaczy księdza ktoś zadowolił zamiast dac na tacę? Oni to lubią ale w wykonaniu dzieci.

U mnie w opisie wyraźnie widnieje, że zmiana tematu dopuszczalna, wręcz wymagana :grin:

2 polubienia

Kąpac sie idę bom sie spocił. Idziesz ze mną? Mam fajny szampon.

Haha… to może będzie? :wink:

Zazdrościmy @anon86894402 (((
Już zadowolony ? czy dalej będziesz nas wk***** zajebistymi wakacjami? :stuck_out_tongue:

3 polubienia