Robienie laski

Zdawało się, że forum jest dla dorosłych, a niektórzy zachowują się jak rozwydrzone dzieci. Pieprzenie “zastanawiam się co tu robię” czy “czas na decyzję” jest moim zdaniem po prostu głupie i dziecinne, tak to oceniam. Nikt nikogo tu siłą nie trzyma, oczywiście, szkoda gdy ktoś odchodzi, ale to ich biznes i zatrzymywani na siłę nie będą. Tylko proszę zrobić to w kulturalny sposób, bez zakładania durnych wątków w stylu: “zostać, czy odejść”.

Może powinniśmy się nazwać “Polskie Piekiełko” nie “Pytamy”?

Może najlepiej żyć i pozwolić żyć innym? Tu nikt nie ma specjalnych praw. Forum jest dla wszystkich i o wszystkim. Chrzanienie, że jeden czy dwóch jest na specjalnych prawach, bo po szturchaniu danej osoby dostało się bana, gorzej świadczy o szturchającym, niż o moderacji. Moderacja pracuje bardzo dobrze.

A może milej byłoby na forum, gdybym co tydzień pisał: “zastanawiam się nad zamknięciem tego serwisu”?

Tak jak ja nie robię nikomu łaski, tego samego spodziewam się od użytkowników.
Pisałem już o tym, żebyśmy szanowali siebie wzajemnie.

6 polubień

Bla bla bla…

Niektórzy nie rozumieją, że w społeczeństwie każdego forum i ogólnie na świecie muszą być ludzie różni. Mądrzy z głupi, psychiczni, aniołki, grubi, szczupli itd. W grupie, gdzie każdy jest taki sam i każdy ma takie same poglądy jest nudno, jest masakrycznie nudno, a tutaj próbuje się wyeliminować każdego, kto ma inne zdanie od większości i nie działa pod dyktando innych i ja to nazywam reżimem

Akutat k…jagielski ma tutaj specjalne prawa. Na kazdym normalnym forum dawno by zniknal po tym, ile normalnych osob stad wygonil… Dobrze, ze corka jeszcze nie potrafi biegac;)

1 polubienie

Jak zwykle konstruktywna wypowiedź. Tylko na tyle Cię stać? Po co tu jesteś? Rozpierduchy przyszedłeś robić? Za dużo jest spokoju?

Załóż sobie forum i wypieprzaj kogo chcesz i wpuszczaj kogo chcesz, a ode mnie i mojej żony się odczep.

3 polubienia

Jak zwykle powiadasz… No ciekawe

Jak mialem bana to do moderacji moglem posac a do Ciebie jako admina nie. Gdzie sens? Moderacja jest nad administracja?

Uwazam ze

  • forum jest na dosc wysokim poziomie
  • moderacja sie stara
    W skali 1-10 ocenilabym na 8,5
    Nie ma jednak idealow inie wszystko mi sie tu podoba. Osdobnika, ktory wszystkich co maja inne zdanie uwaza za idiotow - unikam jak moge, (nawet jezeli temat jest z mojej dziedziny a on wypisuje bzdury)
    Trzeba moze wyraznie oddzielic narzekanie od glosow krytycznych
    Podsumowując: mimo wszystko ciesze sie ze to pytamy powstalo i jestem wdzieczna tworcy
3 polubienia

Kto pisze głupoty…

1 polubienie

Widziałem Twoje zażalenie, ale tak jak napisane jest w regulaminie, tylko w wypadku uwzględnienia zażalenia zostałbyś powiadomiony o zmianie decyzji. Widocznie w opinii administracji na bana zasłużyłeś. I wiesz dlaczego, “cwaniaku”.

4 polubienia

Wiem dlaczego. I jak malo kto przeprosilem za to moderacje. I pokornie przeczekalem bana.

1 polubienie

Widziales, ale do Ciebie wiadomosci wyslac nie moglem majac bana. Poza tym dlaczego (przynajmniej w moim wypadku) ban na forum obejmuje prywatne wiadomosci?

Kurde, tytuł pytania wskazywał, że mowa w nim będzie o czym innym :rofl::stuck_out_tongue:

4 polubienia

Może napiszesz wszystkim, jak umiejętnie potrafisz manipulować, żeby osiągnąć swój cel.
Nie udało Ci się mnie wkręcić, a to pech.
Za takie przeprosiny to ja serdecznie dziękuję.

3 polubienia

Udalo mi sie:)) jak marionetkę

Nie, bo nie osiągnąłeś celu.

2 polubienia

Zależy kto to pisze xd :rofl:

Tak w ramach polskiego piekielka…
Czy Ty kiedys zalozyles jakis temat ktory nie dotyczylby walenia w pis?
Tak na marginesie,decyzje juz podjalem i nikomu nic do tego.Komentuj sobie z ambony,jesli chcesz ale cokolwiek napiszesz,czy o dziecinadzie czy czym innym,pozostanie to tylko Twoim zdaniem i niczym wiecej.A juz z szacunkiem do kogokolwiek,nie ma to nic wspolnego.
Bo kazdy ma do decyzji prawo.Ktore Ty wysmiewasz.

1 polubienie

Każde robienie sobie dobrze kończy się eksplozją…

@anon75849589 laski nie będzie… najwyraźniej publicznie dzieje się tu dużo rzeczy… ale laski nikt publicznie nie zrobi :wink:

2 polubienia