Robimy zbiórkę na kwiaty dla Beaty?

“Beata Szydło ponownie nie została wybrana szefową komisji zatrudnienia i spraw socjalnych. Tym razem za jej kandydaturą głosowało 19 europosłów, przeciw było 34, wstrzymało się 2.”
Taki komunikat podała WP.pl

Sama zainteresowana, ale również nasz krajowy niepospolity kłamca wraz z innymi przedstawicielami wiadomego ugrupowania, jednoznacznie stwierdzili że nasza była w pełni zasługiwała na wybór, a wynik głosowania jest efektem niesłusznego niedoceniania kandydatki i niekompetencji wyborców. Jednym słowem pani była w pełni zasługuje na uznanie i gratulacje za dobrze wypełnione zadanie. Czyli co? Zasłużyła tradycyjnie na wielki bukiet kwiatów?
Ile ich powinno być, 19 czy 34?

4 polubienia

słuchałem dzisiaj wiadomości. To stanowisko powinno się należeć kandydatowi konserwatystów ( jeżeli dobrze pamiętam) a więc do skrzydła w którym jest PiS - jego posłowie. Ponadto dodano, że gdyby skrzydło wystawiło innego kandydata (ale też z PiS), to najprawdopodobniej też by nie uzyskało większości.
Wyciągnąłem dwa wnioski: pierwszy - nie lubią PiSu, drugi -ustalenia można “odgórnie” obejść.

2 polubienia

Jak dadzą 500+ na fundusz reprezentacyjny , dam piątaka :grin: póki co…

zwiedle-kwiaty_45096-304

2 polubienia

Moze od razu cala kwiaciarnie wykupic? Bo ten problem to nie tylko Becia. To dopiero poczatek.

4 polubienia

Klasyka.
jak nie myslisz tak jak on to jestes"glupiec":)))
Kolejny raz odczuwam duza ulge.
Szydlo byla zawsze moim numerem dwa na czarnej pisowskiej liscie,po Macierewiczu.Kazde jej pojawienie sie to byl dla mnie bolesny wstyd,okraszony bolem zebow na dzwiek mietolenia na wszystkie wyobrazalne sposoby,slowa"Polska".
Jest taka opera Pietro Mascagniego"Rycerskosc wiesniacza"…Ile razy Szydlo otwiera usta,mam wrazenie ze slysze “suplement” dopisany po latach,pod tytulem"Polskosc wiesniacza" :laughing:

7 polubień

Tylko, ze “Rycerskosc” jest bardzo ladna!:slight_smile:

A ostów nie miałaś pod ręką? :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Zgadza sie.To tylko gra slow.

1 polubienie

I Lola, piekna jak kwiat rozy polnej…:slight_smile:

Ból polega na tem, iż parlamentarzyści w Brukseli z innych krajów, niż Polska, mają gdzieś polecenia szaragowego posła.

5 polubień

No mnie to raczej cieszy.
A jemu mania wielkosci odbiera resztki juz chyba,rozumu.

3 polubienia

Władza prezesa do Brukseli nie sięga, ale Szydło i tak odniosła zwycięstwo. Moralne. Jak Adamek z Kliczką. :smiley:

2 polubienia

Taaa…To ich ulubione gadanie w razie porazki:))
Pis jak przegrywal to zawsze…wygrywal :frowning_face:

3 polubienia

Należało się?

1 polubienie

Miała za mało punktów to sie nie dostała, ale podobno sa jeszcze miejsca w Wieczorowej Szkole Podstawowej w Wąbrzeźnie! Niech tam składa papiery.

5 polubień

ale teraz to podobno tylko dzieki PiS von der Leyen jest szefowa.
i zaraz bedzie narzekanie jaka to Niemra niewdzieczna…

1 polubienie

Polska nie jest pępkiem świata. Jest skansenem Europy. Ostatnim bastionem krzyżaków.
Beata podobno nawet angielskiego biegle nie zna więc z czym do ludzi ?!
Praworządność moi drodzy. To fundament wspólnoty. Kto ją podkopuje ten może co najwyżej praktyki robić w PE.
Mieliśmy Tuska wysoko. PiS wtedy marudził (27:1). Druga taka sytuacja się długo nie powtórzy. Trzeba było wtedy docenić a nie pier*ć o zdradzie i lizaniu rowa Angeli.

4 polubienia

A podpowiedz mi z kim teraz brat mniejszy I Pinokio się układali?

Z konserwatystami.

Z Merkel