To się robi niebezpieczne
II tam…oni dawno są wszędzie. Nie wiesz, kto szpieg a kto nie. Ale Ukraińcy też mają hakerów i też im mogą napsuć.
Dziwne to trochę.
Ale to moze nie ruskie a ukryta opcja niemiecka?![]()
Hanysy by do własnego gniazda nie srali
To się robi niebezpieczne
II tam…oni dawno są wszędzie. Nie wiesz, kto szpieg a kto nie. Ale Ukraińcy też mają hakerów i też im mogą napsuć.
Dziwne to trochę.
Ale to moze nie ruskie a ukryta opcja niemiecka?![]()
Hanysy by do własnego gniazda nie srali