Różnica między ludzką nieharmonijnością, a DSHN-em?

Fajne!
To że jedzą koty i psy, to wiem od dawna. Żadna sensacja. Mnie takie rzeczy nie bulwersują ani nie oburzają. Nie uważam że człowiek jest lepszy tylko dlatego, że je krowy czy świnie.
Szwajcaria jest bardzo interesującym krajem, poza tym chyba jako jedyny kraj w Europie wykorzystuje demokrację bezpośrednią, co uważam podnosi poziom świadomości społeczeństwa w wielu dziedzinach życia.

Filmiki przyrodnicze zostawiam na później.

2 polubienia

Miałeś odejść.

2 polubienia

Powinienem, ale jeszcze poczekam.

Pokazuję nimi, że my, nieharmonijny gatunek ludzki, jesteśmy patologiczni, zbędni i szkodliwi.

DSHN to skrót od Doskonałego Systemu Harmonii Natury.

Pewnie, że bez nas świat by istniał.
Ale skoro już jesteśmy to żyjemy.

1 polubienie

Przyglądając się harmonijnym stworzeniom, jak te ptaki, kwiaty, pszczoły, łatwo możemy wyciągnąć wnioski, że mamy zrozumieć naszą chorobliwą, nawet złośliwie nowotworową nieharmonijność.

Moglibyśmy przestać się rozmnażać, lub podzielić się lądową i wodną powierzchnią naszej Planety ze światem harmonijnej Natury, budując na naszej ludzkiej bajeczne, 50-milionowe Harmonijne Miasta Pierścieniowe (HMP), przestawiając się na harmonijne odżywianie wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami drzew i krzewów, z niekoniecznym dopijaniem surową wodą.

Niedługo wyginiemy. Nie martw się.

Nie będę płakał po takim patologicznym gatunku, tym bardziej, że śmierć nie może istnieć. Powinnaś skasować swoją mega obraźliwą wypowiedź pod moim adresem, tą o tych dobrowolnie zagłodzonych, bo w ogóle nie miałaś racji pod żadnym względem.

Znów zaczynasz? W ogóle nie będę się wypowiadać w twoich tematach. Będziesz gadał sam ze sobą w końcu.

1 polubienie

Niejaki Leone też tak uważał, że bez niego już nie będzie miał się kto wypowiadać w moich tematach. na starym pytamy. Nigdy tak nie było. Możesz się nie wypowiadać.

@harmonik
Już za samą wczorajszą próbę wstawienia tu pytania wraz ze swoją 90% procentową tezą na temat, który przemilczę, powinieneś byś conajmniej publicznie zlinczowany przez te 10%, które nie zmieściły się w Twoich szacunkach.

Po przeczytaniu pytania chciałem je zgłosić, lecz reakcja moderatorów była błyskawiczna.

1 polubienie

Nie pamiętam, o którym pytaniu mówisz. W jednym była taka liczba, ale raczej błędnie ją zinterpretowałeś/aś.

…i to jest właśnie różnica między harmonijnością, a jej brakiem.

A skąd te flagi przy nickach, @harmonik @ZiraaeL ?

1 polubienie

Nowa funkcja edycji profilu

1 polubienie

https://forum.pytamy.online/t/co-nowego-w-serwisie/599/39

Dzieki juz wiem i mam flagę :slight_smile:

4 polubienia

szlachetna :+1:t2:

2 polubienia