Rozważmy co by się stało gdyby Rosjanie zajęli Kijów

Prezydent Egiptu.
Ruskich nie lubi jak mu sie do polityki wtracaja, i urzadzaja pieklo w sasiednim Sudanie, ale jako turystów uznaje, a jest jednym z najwiekszych odbiorcow ukrainskiej pszenicy, ktora wedrowala tam przez Morze Czarne.

2 polubienia

Tutaj fajne materiały o mniejszościach etnicznych w Rosji

Oraz

A po jaką cholerę rozważać, co by się stało, gdyby Rosja zajęła Kijów? To są puste rozważania bez żadnego sensu.

5 polubień

Warto też zauważyć że Rosjanie używają swoich rakiet balistycznych w tym samym celu co Niemcy swoje V1 i V2 w czasie II wojny światowej.

A więc do siania terroru wśród ludności cywilnej

Od Warnera von Brauna nic się nie zmieniło

Na szczęście Amerykanie mają F22 Raptor

A my kupujemy bodajże 116 Abramsów i 1000 K2 Panther

Nie trzeba być żadnym geniuszem, by to zauważyć, wystarczy czytać media.

3 polubienia

No wiesz onuce to musza sie czyms wykazac. :innocent:
A jak juz jestesmy przy teoriach? Czy tylko mi sie wydaje, ze ten czlowiek
image
I


To dwie osoby?

1 polubienie

Kilku sobowtórów to on ma

I brata blizniaka, ktory nie lata samolotami tez?

1 polubienie

Raczej tylko sobowtury

Niby co???

3 polubienia

Oj tam , oj tam. :grin:

2 polubienia

Natomiast Łukaszenka mi zaimponował skutecznym balansowaniem rosyjskich wpływów podczas tej wojny

Dużo pozytywnego dzięki temu. Wiadomo że Łukaszenka ma słabą pozycje

Niewiele zabrakło aby Rosja po trzech dniach nie zajela Ukrainy. Wtedy zastanawiam sie czy nie weszlibysmy na Ukraine zajmujac zachodnia część. Jesli nie Ukraina stalaby sie rosyjska. Rosja stalaby sie pewniejsza siebie. Za dwa lata napadlaby na Estonię zajmujac ja w dwa dni Nato nawet nie zdążyłoby mrugnać i ostatecznie Estonia stalaby sie rosyjska. Widząc jak dziala NATO trzy lata później napadliby na Polskę.

1 polubienie

Tureckie Bayraktar TB 2 podobno uratowały Kijów plus Ukraińcy, Gruzini, Szwedzi i inne mniejszości

Osłabiłoby to też Polskę gospodarczo bo banoby się u nas inwestować

Do tego, zeby skutecznie wyploszyc inwestorow nie trzeba ruskich. PiS wystarczy.

2 polubienia

Polska to już ledwo się trzyma gospodarczo…

3 polubienia

sobotfury,…Przy chamskich wypowiedziach polityków prawicy to nawet zajęcia Kijowa nie trzeba…

1 polubienie

To, ze Ukraina nie do konca nie zostala zaskoczona atakiem ruskich to nie ich zasluga.
Ja myślę, ze winą NATO i USA bylo przekonanie, ze jednak sie onuce nie odważą wojny rozpetac. Że mu wojenka w Donbasie i Krym wystarcza. Psychopatow nie docenili.

3 polubienia