Rozwikłałam zagadkę

śmierci sprzed 30 lat, ze zdjęcia i czegoś jeszcze wyczytałam prawie wszystko co istotne…ostatnie momenty - gdybym patrzyła dłużej to dostrzegłabym??? ( pytam siebie po ptokach) to, że zginął człowiek w wodzie… bo zwróciło coś moją uwagę - coś, co teraz jest już oczywiste… Sama się zdziwiłam że tak dużo wiem choć nic nie wiedziałam wcześniej. metodą luźnych skojarzeń…połączyłam coś z czymś i wyszło…

Dziękuję za uwagę…
od dzisiaj mówcie mi per jasnowidz

:smiley:

Rozwikłaliście jakąś ‘zagadkę’ ostatnio? :smiley:

1 polubienie

Normalnie Jackowski.

2 polubienia

Tą sprawą o której pisze właśnie on się zajmował, bezbłędnie wskazał ciało… a mnie ostatnio inna jasnowidzka… wypieprzyła z grupy :smiley:

Pytanie brzmiało co można wyczytać ze zdjęcia? a na nim trójka dzieci… I tyle.

Podaj mi lepiej 6 liczb, które padną w lotto :grin:

3 polubienia

Niedawno śniły mi się chyba??? dwie siódemki jako numer domu… ale nie sprawdzałam czy w lotto były:P

2 polubienia

Pffffff, ale z Ciebie szemrany jasnowidz.

1 polubienie

Niom :smiley: szemrany
ale dzisiaj Pani potwierdziła i powiedziała, że jestem niesamowita!!! bo wcześniej nic mi nie mówiła tylko, że ją coś 'zaciekawiłoa ja nie oczekiwałam potwierdzenia…powiedziałam jej że ten chłopak nie żyje ( jeden z trzech osób na zdjęciu wskazałam), jechał wtedy samochodem ( zapytałam o auto czy mieli) i wspomniałam, że był wypadek (raczej nie drogowy) i dwóch niebezpiecznych ludzi wokół… i że była przemoc, poszturchiwania …opisałam - a wcześniej stwierdziłam ze zdjęcia, jak miał około 6 lat że nie żyje… a gdy umarł to już był znacznie starszy… dziwne to…ale fajne uczucie, bo wiem że są ludzie którzy czują ze zdjęcia od razu wszystko widzą energię, aurę, i stan obecny wiele… nawet zdrowotne problemy…

1 polubienie

Nie mam tego “daru”
Bardziej mam nosa do ludzi żywych :wink:

Ja mam i do martwych :_) i do żywych hahaha

nie, nie to nie ‘dar’ to przypadek jakiś, poprzez czucie jakieś tylko wyczytałam … i coś jeszcze… za jakiś czas ten wpis powyżej pewnie skasuje,

1 polubienie

no ja nie mam szans - mieszkam tylko pod jedna siodemka. moze choc na jakas trojke wystarczy?

1 polubienie

Ja też pod 7 :wink:

razem tworzycie numer z mojego snu :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Zapomnij o tym śnie.
Jestem hetero! :stuck_out_tongue:

2 polubienia

ja tez…

2 polubienia

Języczek ci wystaje …coś do niej czujesz…(zaznaczam jestem jasnowidzem;-))

ale Ona nie odwazajemnia albo pokazówa :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Znajdź sobie inna profesję, z jasnowidztwa chleba nie kupisz :stuck_out_tongue:

trzeba zainwestowac w czarnego kota, szklana kule, (swiece, kadzidelka i karty do tarota na wszelki wypadek).

Przewidziałam …

sporo ludzi szuka przyczyn śmierci, , zaginionych, chcą wiedzieć czy bliski cierpiał, w jakich okolicznościach dokładnei zginął gdzie jest cialo płaca za to ostatnie pieniądze…