Ruszyli

Patriotą.

Wiesz co nie będę cię obrażał. Ja piszę szybko i często nie poprawnie. Za to podatki płacę w Polsce.

Ja piszę powoli i staram się nie popełniać błędów.
Podatki płacę w Niemczech i w Polsce.

Panowie do rzeczy bo zaglosze i odpowiednie sily zamkna temat!

1 polubienie

Serio a tak się da? jeśli tak to zwracam honor. A stacji nie słucham ze względów ideologicznych… Bardzo lubię Manna i resztę ale stać ich było na mały kredyt a nie żerować na innych.

Wybacz, masz rację. Mi się nie podoba forma “PATRONATE”

Znalezli problem. Zamiast radia posluchac.
Wlasnie kombinoje czy nie daloby sie jakos przez TV smart tego posluchac. Pewnie tak, ale cos ostatnio przez upaly myslec mi sie nie chce :grinning:

1 polubienie

Da się i u ciebie . Ale to płatne radio i nie powinienem.

Jeśli TV obsługuje open.fm, nowoczesną przeglądarkę lub możesz zainstalować aplikacje z Androida, to tak :grin:

1 polubienie

Chlopie,zastanow sie o czym Ty mowisz.
Na swiecie jest moze kilkaset osob ktore moga z wlasnej kieszeni,finansowac radio.To nie jest sklep z ziemniakami!
Mialem przyjemnosc pracowac pod rzadami Roberta Gamble.Z TYCH Gambli [Prcoter And Gamble].I nawet on,po niespelna 6 latach,zrezygnowal.
Tutaj ma miejsce cos zupelnie innego.Cos co nie znosilo zwloki a co i tak miesci sie jedynie w internecie.Sam wyslalem im moj drobny zastrzyk bo uwazam to za bardzo sluszne jesli umozliwia sie chcacemu,wziecie udzialu w takiej inicjatywie.
A Ty bys chcial juz na starcie ich udupic jak kogos komu zle zyczysz.Wejdz na forum milosnikow radia na fejsie.Tylko dla wlasnego dobra,nie pisz tego co tutaj bo znam przynajmniej kilkanascie osob tam zaangazowanych i wiem ze mialbys bardzo oglednie mowiac,przechlapane.

1 polubienie

Zrozum co piszę. Nie płacę nie słucham. Mam gdzieś ideologię. Ważne dla mnie że nie wpłaciłem.

To Ty nie rozumiesz.

1 polubienie

Masz gdzies ideologie ale nie sluchasz ze wzgledow ideologicznych…
Ok. Mysle ze starczy.

TY też zrozum nie mam nic przeciw ale ni słucham bo nie zapłaciłem.

Nie słucham bo jest płatne.

Bzdura.

Zapłaciłeś? Ja nie i nie będę słuchał . chodzi mi o mój honor. Prosili , nie pomogłem bo nie uważałem że warto a teraz mam za free słuchać?

Patronajty są po to, żeby zapłacili ci co chcą zapłacić, a korzystali wszyscy co chcą korzystać. Teraz zrozumiałeś??

1 polubienie

to zrozum że jak nie zapłaciłem to nie nie chcę słuchać.

1 polubienie

To czemu udzielasz się w tym temacie?