Ruszyli

https://open.fm/stacja/radio-nowy-swiat

Spełniło sie moje jedyne ostatnio,emigracyjne marzenie.Normalne radio,dla normalnych ludzi.
Slucham od 6.40.Od poranku Manna.Az po muzyke nową, bez kryteriow stylistycznych.
Obecnie gra ktos kto jako prezenter jest chyba troche stremowany ale za to program ma ciekawy i bardzo przemyślany.Najwazniejsze ze nie robi wrazenia"playlisty".Wayne Shorter z 1964,roku w najnowszym ujeciu…Niedoslyszalem kto ale taki acid jazz ma u mnie wysokie notowania!
Rany jak ja im dobrze życzę!!!
Na wp. pod artykulem ze zdjeciem Manna,wypowiada sie juz wyłącznie hołota z tak pogardliwym jezykiem wobec wlasciwie niewiadomo kogo ze tolerancja wobec nich,jest dla mnie najciemniejszą stroną demokracji.Mozna jedynie wywnioskowac ze to ci tzw.“prawdziwi polacy”[koniecznie z małej litery!] ktorych jedynym pokarmem jest oszczerstwo.
Tfu,do diaska!!!Nie miało być o czerni…
Wiem,entuzjazm i spelnienie po ktorym predzej czy pózniej przyjdzie przyzwyczajenie…Ale jak tu sie nie cieszyc gdy nie uslyszalem ani jednego muzycznego goovna,gdy w wiadomosciach nie ma polityki a sa dobre i niespodziewane wiadomosci.Oto Poznanski Festiwal Teatralny "Malta"wygral proces z pisowskim ministerstwem kultury o obiecane a nie dostarczone dofinansowanie.Bagatela 300 tys. zl. Nie udal sie zamach na kase,towarzyszowi Glinskiemu! :smiley:
Zwyciestwo prawdziwego radia.To slychać.Slychać radość,klase…A ja ciesze sie ze wreszcie komuś sie udało!Wbrew hejtowi,wbrew zamachowi na inteligencje w mediach,wbrew wszelkim przeciwnościom losu.Wbrew towarzyszce Kamińskiej którą jakis desperat zdążył nazwac Julia Brystiger polskich mediów…Mocne i po bandzie ale złość niejedno ma imię.
Zaczęło sie popoludnie z RNŚ ktore jak na razie niczym sie nie rozni o trojkowego.Od tej najlepszej strony.
Cóz,jestem juz za stary na te zabawe.Blisko 17-letni rozbrat jest raczej nie do zasypania.Ale w takim radiu byłoby cudownie coś zagrać :smiley:
https://www.youtube.com/watch?v=6Z66wVo7uNw

5 polubień

Byłem pierwszy :wink:

2 polubienia

Tzn. wstałes wcześniej?
No,ja musialem wziąć prysznic po pracy :smiley:

2 polubienia

Wstaję dziennie o 6:00

1 polubienie

To jest dokladnie moj czas powrotu do domu.Nareszcie jest co włączyć…

1 polubienie

I to jest prawdziwa elita. A nie jakieś szemrane polityciarstwo.

Niech pan Wojtek Mann żyje i będzie zdrowy jak najdłużej.

A Ty @collins02 już wiedziałeś, co mi puścić… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Nie wiedzialem… :innocent:
Ale ciesze sie ze mamy zdaje sie,dosyc podobne pojecie o"radiowości" :wink:

2 polubienia

Grają wspaniale ale widac po dzisiejszym poranku,ze mają kłopoty z obsadzeniem poszczególnych pasm.
Jak slysze ze nie ma prowadzącego to az mnie rwie do mikrofonu.Dawno juz tego nie czułem i juz teraz mam ich ochote uściskać! :innocent:

2 polubienia

Podobno serwery im walnęły. Zainteresowanie bylo ogromne

2 polubienia

Wiem tylko ze pobili jakies rekordy dotyczące odsluchu jednego,danego dnia…To oczywiscie dlugo nie potrwa ale przynajmniej pokazuje ze jest zapotrzebowanie na radio inne niz komercyjne szczekaczki.

2 polubienia

A w RNŚ…

https://www.youtube.com/watch?v=N_lSJ-0Gl7Q

Własnie wybrzmiało :+1:

2 polubienia

https://www.youtube.com/watch?v=W_JIxEXHyqc

Czas plynie a ja mam juz swoj no.1 Radia Nowy Swiat…Na teraz,na dzisiaj ale zawsze,jest to odkrycie ktoremu poświece wiecej uwagi.
Hope Sandoval i"Liquid Lady"
Jesienna dziewczyna i kawal blusowego gitarowego brzmienia z domieszką jakby…Chrisa Isaaka.Cos co pasowaloby do filmow Davida Lyncha.

1 polubienie

Nie słucham, nie będę bo mogli za swoje zrobić a zrobili patronate…

O czym Ty mowisz bo nic nie rozumiem.
Ale domyslam sie ze i tak bys nie sluchal.

Pewnie, ze czesciowo zrzutke oglosili.

2 polubienia

Nie musieli niczego oglaszac.Sam wyslalem swoja drobna dzialke bo mi zalezy i jest to jedyny adres,pod ktory wysle bez wiekszych ceregieli.
Slucham od dwoch dni.Bardzo na nich liczylem i wcale nie chodzi o to by w kolko grali Zeppelinow czy Pink Floyd.Nie na tym radio polega.Ale musi byc robione z sercem,z jakas mysla i pod zadnym pozorem,nie ma prawa przypominac jakiegos automatu bez adresata i bez indywidualnosci.

4 polubienia

słuchał bym jak by za swoje robili

Słuchałbym

jakby
Do tego brak wersalików i interpunkcji.
W tym kontekście zamiast “jakby” powinieneś użyć “gdyby”.
Jesteś Polakiem??

A ty słownikiem?

Do tego brak wersalików i interpunkcji.
W tym kontekście , zamiast “jakby” powinieneś użyć “gdyby”.
Tak powinno być. Szukasz podziałów?