Ryzykownie brać sobie młodszą żonę?

1 polubienie

Teraz nie bedzie miala klopotu z wiktem i opierunkiem :astonished:
A ciekawostka o tyle, ze na ogol takie zabójstwa to oszalaly z zazdrosci lub sklerozy dziadek zabja młodsza babcie.

1 polubienie

Wydaje mi się, że różnica wieku nie miała tu żadnego znaczenia. Absolutnie. Tutaj po prostu nie potrafili dogadać się w sprawach finansowych, pokłócili się i ona to zrobiła pod wpływem silnych emocji. Czasem ludzie w czasie sprzeczek są bardzo zaciekli, żadne nie chce ustąpić ani o milimetr i kompromis w takiej sytuacji jest niemożliwy. No i nieszczęście gotowe. To kwestia charakterów obojga, a nie wieku.

6 polubień

Wieku czesciej, nie powiedziano w jakm stanie zdrowia byli oboje, zarowno fizycznego jak i psychicznego.
Czy nie występowały juz wczesniej tego typu problemy?
Ogólnie zabojstwo w afekcie, a detonatorem moglo być pare groszy na ciastko?
A czasem są małżeństwa, że powinno się je szybko rozdzielic, ale często żyją kilkadziesiat lat ze sobą. Zanim się nie pozabijaja. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Stara ale wariatka

Taki 81+ osobnik to nieźle potrafi wkurzyc.
Bez wgledu na płeć.
Ale zwykle bywa to pogłębienie wczesniejszych cech. Tak z powietrza nie nie bierze.

1 polubienie

A gdzie harmonia HMP ryby z Odry?

1 polubienie

To by tlumaczylo, dlaczego nasz kolega szuka lagodnej frutarianki :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

A skąd w ogóle pomysł, że się taka naiwna trafi? Poza tym co masz jej do zaoferowania? Czy kupisz jej 10te zasłony na okna?

1 polubienie

8 lat to żadna różnica - w skali ich wieku ,ledwie niecałe pól pokolenia .
Swoją drogą ponad 50 lat razem???
SZALEŃSTWO…
image

3 polubienia

Czy młodszą ? To zależy kto i czemu / na co / liczy. Jedni liczą od 0, a inni od 100 w dół. Ja bym młodszej nie odmówił, nie wypchał z łóżka, nie kłócił się o byle co, nie czekał co mi zrobi na obiad itd, byle była starsza od córki. Kiedyś miałem swój ideał, ino chyba życie ? mnie pizło w dekel i myślę inaczej - nie ma idealnych - kto mówi że są to siebie oszukuje, uroda przemija razem z pryszczami a kobieta pozostaje i wprowadza radosną harmonię, porządek myśli i chęci do życia. Ważne by siebie szanowali i doceniali że nie żyją tylko dla siebie, robiąc drugiemu na przekór. Znajomy ma kobietę młodszą o 20 lat, i żadne nie jest zazdrosne, nie mają tajemnic przed sobą, dużo rozmawiają np gdy jest problem to go wspólnie rozwiązują bez wygadywania, i każde czuje i wie że jednemu zależy na drugim, wspólne spacery, zakupy, porady obiady, kolację prezenty niezapowiedziane, czy np dostęp do wspólnej kasy. Czy istnieje takie życie ? Wiek to tylko liczba i zakochani w sobie, tego nie liczą. Mają oparcie i pomoc, wspólny opierunek i np obiad :crazy_face:, a jak zjawi się dziecko to oboje siedzą po uszy w swojej miłości i w trójkącie. Takie życie można sobie stworzyć

3 polubienia

Krótko żyjesz i mało wiesz. Czy naiwna ?, Kobiety pewne cechy wynoszą z domu rodzinnego - syn szuka dziewczyny podobnej do mamy, a córka podobnej do ojca, bo było dobrze. To że chcą być razem to nie targ niewolników, bogactwo nie świadczy o miłości, a bardziej o krótkim pożyciu. Największym skarbem, bogactwem jest dobro i wiedza jak żyć, jak się odnosi do osób starszych czy zwierząt lub dzieci, a nie czy umie gotować, jaki ma samochód, czy dom z basenem lub ogrodem

2 polubienia

Nie jestem pewna po prostu czy ktoś zasługuje na naszego Harmonika … :thinking: :flushed:

3 polubienia

Jeśli ma przejść czyściec na ziemi, to może być… :innocent:

3 polubienia

@harmonik .Branie sobie jakiejkolwiek żony jest niebezpieczne i bardzo bez sensu zwłaszcza takiej niedojdy, która zabiła męża o 20 lat za późno i nawet nie potrafiła upozorować jego śmierci w odpowiedni sposób.

3 polubienia

No mąż z jego wymiaru może podejmować odpowiednie działania zakłócające.

@harmonik Taaa, jasne! Taką se chop wybrał śmierć. Żona jest tylko ofiarą -niewinnym narzędziem.

2 polubienia

A jednak… życie jest zbyt mądre, aby było po ludzku bezmyślne…

@harmonik To tylko ludzie chcą widzieć w wszystkim sens - nawet tam gdzie go nie ma. Nie mogą przeboleć chaosu i przypadkowości.