Rząd ograł unię czy unia ograła rząd w Polsce?

Zero żółć zaleje…

4 polubienia

Morawiecki zawsze w tym samym stylu.Nie trzeba tego w ogóle brac pod uwage.
Ale tak przy okazji…
Wczoraj pod wieczór mieliśmy wizytacje z Londynka.Who was who,i tak nie byłem w stanie zapamietać ale jeden z tych panow ma w swej kolekcji Order Imperium,jak dowiedzialem sie pózniej…
I coż uslyszalem gdy oni przyjeli do wiadomosci ze Jerzy is from Poland,nearly 4 years with us…?
Otóz uslyszalem najpierw nieśmiało a potem coraz odwazniej o tym ze “mozemy byc dumni ze swego premiera”!
Ze on by sie tutaj przydał.Ze nikt nigdy w ten sposób nie gadal u nich z Al-Jazirrą…“Sprzedajcie go nam”,-powiedzial jeden :joy:
Inny mowil potem:
-Ja daje kazdą sume by przestac patrzec na Corbynów i Johnsonów…
A ja sobie pomyslałem,“skąd ja to znam”?
Aaaa…No oczywiscie!
Jest taki kraj nad Wisłą.
Zawsze taki sam.

1 polubienie

poczules sie swojsko? :grin: :grin: :grin:
ja tam z mojego hiszpanskiego premiera jestem jak na razie zadowolona…
gorzej z rodzina krolewska.

2 polubienia

Ja wiem?
Raczej głupio…
Z jednej strony dotarło do mnie ze Pinokio cos nawywijał po mojej mysli gdy byl w Anglii.Chris,moj vis a vis juz mi o tym mówił…Jednak nic konkretnego nie pamietam…Moze to bylo jakies nieoficjalne spotkanie?Kurvizja przeciez tez sie nie chwaliła,prawda?
I nagle poczułem to zmeczenie ktore czasem wybija mi z głowy wszelkie rozmowy na ten temat.Nawet"ambasadorem" slusznej sprawy mi sie juz nie chcialo być…
Przynajmniej do czasu kiedy skonczy sie to haniebne klękanie…
Nie mam juz entuzjazmu z czasow końca liceum… :innocent:

1 polubienie

Pinokio tzw. “gadane” to ma. wiec nie zdziwilabym sie, ze mogl zrobic dobre wrazenie.
ale u Was w Anglii to tez juz chyba zmeczenie materialu z tym brexitem?

Wsrod ludzi,tak.
W mediach,wrecz przeciwnie.Nasilenie.No ale taka powinna byc rola mediów.Dzieje sie to komentujemy.
Zresztą moi koledzy czy owe vipy,nie mieli na mysli naszych spraw a jedynie bezpardonowe potraktowanie dziekiej imigracji i łamania prawa.
No i to cos,co mi kiedys musiało umknąć…To potraktowanie z buta Al-Jazirre.Byc moze da sie znalezc w necie ale nie wiem jak tego szukać.Moze zacytuje mojego kolege :joy:
“Woooh,Listen to this guy!!!Fucking hell,listen to him!!!
Ooooah…Come to us,please!!!”

1 polubienie

zlokalizuj kiedy pinokio byl w GB i przejrzyj prase z tego okresu - gdzies ta wypowiedz powinna byc.

1 polubienie

Przed pandemia…Tyle pamietam

1 polubienie

no dobra, ostatnie jakie namierzylam to 20 grudnia 2018 i 5.06.2019 z okazji rocznicy D-day, jesli ci ludzie to weterani lub zblizeni do tego kregu to mozliwe, ze bylo jakies spotkanie w gronie tematycznym i tam takie slowa padly?
31 stycznia tego roku udzielil wywiadu dotyczacego wlasnie wysp - mozliwe, ze i tam tez cos mu sie powiedzialo, ale bylo glownie prowadzone w kierunku Polacy wracajcie do kraju.

edit
bylo spotkanie z weteranami

Z tego co mi opowiadano,chodzi o jakies rozmowy czy wywiad z Al jazirra.Ale byly tez odpowiedzi na pytania dotyczace imigracji i wskazujace na przychylny stosunke Polski do Ukrainy co Angole uznali za odbicie pilki do ktorego zadajacy pytania nie dorósl.
Z czym ja,niejako na kredyt,zgadzam sie calkowicie.
Spytam w przyszlym tygodniu.Dla mnie Morawiecki jest powiewem świezego powietrza po Szydle ale nic ponadto mnie dotąd nie interesowało…
Tylko powtarzam :innocent:

po Szydle to chyba kazdy nie mialby klopotu byc co najmniej zefirkiem…

1 polubienie

Nie wiem czy to jest w Polsce takie oczywiste.W kraju rzadzonym ongiś przez Lepera…Obawiam sie ze wrecz przeciwnie.

Obawiam sie, ze Lepper i tak byl nieco lepszy od tej od niebieskiego segregatora.
Moze mial mniej oglady, ale przynajmniej nie udawal kogos, kim nie byl.
A na temat jego dzialalnosci? Moze by xyl do dzis, gdyby czasem trzymal jezyk za zebami?
I nie o kosmitow ladujacych w Szymanach mi chodzi.

PiS walczy o przetrwanie dużo bardziej niż UE …

1 polubienie

UE walczy o dalszy rozwoj nie przetrwanie.

3 polubienia

Sukces niemieckiej dyplomacji.
Porażka Ziobro. Będzie rozpad prawicy?

Bedzie dziwnie.
Zerro to taki ratlerek, jak sie zebami wpije w nogawke to nie odpusci, a wyrzucony jeszcze bedzie jazgotal.
A jego wejscia “szeryfa” niektorym sie podobaja, wiec calkowite usuniecie z polityki jego, Kempy i paru innych jest niemozliwe. Chyba, ze ojczulek grzybek stwierdzi, ze jemu nieprzydatni. Inaczej zrobi z nich “meczennikow Sprawy”

3 polubienia

Już dochodzą mnie słuchy, że UE chce przez nasze podejście zwiększyć wpływ na praworządność w UE (szczegółów nie pamiętam …)

UE zgasilo konflikt i ma powazniejsza sprawe na glowie jaka jest brak koncowych umow z Wielka Brytania. Brexit moze sie skonczyc totalna klapa.

1 polubienie