Rzadko to robie..Linki i te sprawy

ale tutaj,wyjatek!
Oto wielki aktor zabral głos.Pod prąd,niemal bezczelnie…
A ja sie z nim zgadzam.I jeszcze bardziej go lubie.
Zawsze niemal,jestem przeciwko"ludowi",wszelkiej ulicy,nagonce,tłumowi ale czasem potrzeba kogos kto by to jakos ubral w slowa.
I tutaj pan Olgierd spisal sie na medal!

1 polubienie

Powinni szybko ukarać winnych, zamknąć sprawę i zająć się realizacją programu szczepień.

2 polubienia

Nie zrobią tego, ponieważ jest to zasłona dymna nieprzygotowania rządu do akcji szczepień.
Nic przygotowane nie jest. Będzie pisowski burdel na kołach.
Inne państwa przygotowywały się do tego od lipca, sierpnia, najpóźniej od września.
A w Polsce, w lipcu, kiedy wybory były, Morawiecki i Duda darli się, że covid w odwrocie i że nic nikomu nie grozi.

3 polubienia

Nasi na wiosnę robili wybory a potem aborcją się zajmowali. Poza tym latem covid był w odwrocie.

Dostal info, ze moze?
No to sie zaszczepil.
Ale ja sie zgadzam z kolega @birbant, to coraz bardziej wyglada na zaslone dymna.
A tymczasem
https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gospodarka/poczta-polska-otrzyma-miliony-za-wybory-rekompensata-trafi-tez-do-pwpw-6593954074590016a.html%3Famp=1

1 polubienie

Sprawa zostala zbabrana jak tylko w Polsce to moze byc.
Byla okazja by wykorzytac autorytet,znak firmowy ludzi znanych…Zamiast tego,napluto na nich.Urawnilowka górą!
Jak to sie idealnie zgadza z pisowska mentalnoscia niszczenia elit?!Widac to w sposobie niszczenia radiowej “Trojki”,widac to i teraz gdy kazda okazja pozostaje dobra by tylko dac chamowi"mikrofon".On potem sobie poradzi…Raz jest Zenkiem,innym razem TVPis ale zawsze głownym wrogiem pozostaje kazdy,nawet najmniejszy przejaw inteligencji.
Dyktatura buciorów,zabloconych kaloszy,śmierdzących oddechów i zlotych sygnetow na niemytych łapach…
To jest wlasnie to co sie w tej chwili “rozpycha”… :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Znając aktualny rząd, to przewiduję, że tak to “świetnie” zorganizują, iż zanim szczepią grupę nr 1, czyli seniorów, to wszyscy pozostali, co dożyją, też staną się seniorami, tyle to będzie trwało…

1 polubienie

Nie zdaza, zanim zorganizuja logistyke, to szczepionka sie przeterminuje albo zaraza wygasnie…

1 polubienie

Moze tak,moze nie…Wazniejsze jest antagonizowanie jednych przeciw drugim.Ja mam prawie 60 lat.I bardzo chetnie oddam miejsce w kolejce.Byle nie byl to rozpychający sie cham.
Oddam artyscie,samotnej matce,emerytowi…Oddam i sobie poczekam.Artystą nie jestem,matką tym bardziej a na emeryture jeszcze mam czas.
Spoleczenstwo obywatelskie?Abstrakcja made in poland :upside_down_face:

2 polubienia

Oczywiście, ale jedno nie wyklucza drugiego. Zdarzyła się wspaniała okazja do jeszcze większego skłócenia, grzechem zaniechania byłoby nie wykorzystać. To jedyne, co potrafi ten rząd, który, jak żaden inny przed, nie ma na koncie żadnego sukcesu. Rozdawnictwo sukcesem nie jest.

Tymczasem żarty się skończyły, przed PiSem ogromne wyzwanie, operacja logistyczna dotycząca 30 mln ludzi. A towar ma krótki termin ważności. Minęło kilka dni, a rząd w lesie. W dodatku niemożebnie skłócony wewnątrz. Samo to, że szczepiono nie tych, co trzeba, świadczy, że nikt nad sytuacją nie panuje. Co będzie dalej, strach się bać… Oni lubią sprawy narodowe, więc przewiduję, że Polska przed potężną narodową zawieruchą… To może zmieść cały ten pisowski syf…

2 polubienia

Przede wszystkim odrobina elastycznosci dzialania.
Szczepionki sa pakowane po 10 dawek. Jak zuzyja czesc, to bierze sie nastepnych z kolejki, czy sa w stanie dotrzec, zeby sie to nie zmarnowalo. I nikt afery nie robi.
Na razie problemu nie bylo, bo idzie sluzba zdrowia i domy opieki. Ale juz powoli wiadomo, ze jak to bedzie jakies male pueblo to przyjada i beda szczepic wszystkich chetnych jak leci. Tak bedzie ekonomiczniej.

1 polubienie

Tak,to jest bardzo prawdopodobne ze zaraz zacznie sie wszystko ubierac w narodowe szmatki.Cel oczywisty.Patrioci sa tutaj,reszta to zdrajcy.
Towar?
A jakim towarem dysponuje nasze panstwo?Starczy dla każdego czy jesteśmy na Titanicu?Wiesz coś o tym?Bo ja nie wiem nic…
Natomiast koncowy wniosek mam radyklanie odmienny.To wlasnie umocni polaryzacje w kraju.Chamstwo sie okopalo i utwierdzilo w przekonaniu ze racja [bez granatu] jest po ich stronie.
Wladze mozna stracic ale powtorki z losu ZCHN juz raczej nie bedzie.1,2…5% i tyle.Reszta ewentualnie po zmianie pokolenia.
Cham raz zdobytej wladzy nigdy nie oddaje.Za dobrze mu w nowych kamaszach.

1 polubienie

Oddawać dobrowolnie władzy nie będą.

UE tak zaplanowała, że ma starczyć dla wszystkich i to z rezerwą. Ale szczepionka ma swój termin ważności. I tu nie chodzi o szczepienie gminy czy powiatu, gdzie też trzeba to precyzyjnie zaplanować i wykonać. Tu chodzi o 30 mln ludzi.
Robiłem w logistyce, wiem na czym to polega.
Już w tej chwili w Polsce jest ze 300 tys. szczepionek, a ile osób zaszczepiono przez te kilka dni? I nic nie zapowiada przyśpieszenia, a w tym tempie samych seniorów szczepić będę przez 4 lata.
Jurek, tu się takie jaja zapowiadają, że głowa mała. Ja już widzę problemy związane tylko z transportem.

Chyba, że korespondencyjnie albo zdalnie szczepić będą… :shushing_face: :crazy_face:

2 polubienia

Coorva,pije sobie piwo i widze ze ja gralem wczoraj w szachy a swiat w miedzyczasie,dostal jakiegoś pier.olca!
Dlaczego 30?Tylko i aż?Polska,tak?
A inni jak mają?Ty musisz wiedziec wiecej o Niemcach…Czesi milczą…
I gdzie,KIEDY,w jakim momencie,nastapila zmiana?Bo dotad nikt sie nie chcial szczepic.Teraz wszyscy chca choc wg.ich wlasnych słów,“to jest nie przebadane”…
Jak dobrze ze mam pod bokiem tyle plyt…Umre sobie z melodia na ustach :wink:

1 polubienie

Pisałem już powyżej, ile czasu inne państwa poświęciły na przygotowania. A w Polsce były inne, “ważniejsze problemy”…

ja juz przeciez od dawna kracze, ze logistycznie sie wyloza, zacznie sie nagonka na szczepionki, ze malo warte i szczepic sie nie trzeba…
program poswinconawoda+ wystarczy.
na pogrzebie.
@collins02 polaczenie chamstwa z dyletanctwem to jest.

2 polubienia

Poważnie? Wielki, bo co, bo cichcem się zaszczepił?
To właśnie to wspomniane przez Ciebie onegdaj polactwo przez Ciebie przemawia.

Wrecz przeciwnie.Niemal dokladnie na odwrot.
Z tego co widze i slysze,tylko w Polsce takie podejrzenia i napasci.I to parszywe wyrownywasnie wszystkich z wszystkim.I te obelgi…
I to sciąganie kazdego w dól w imie"równosci".
Zreszta,nie wierze bys tego nie rozumial…Chyba nie doczytales do końca.A jesli nawet to kto Twoim zdaniem,powinien sie w tej kolejce nienawisci,ustawic pierwszy?Kto zasluguje na to by byc lepszym?
Bo zawsze ktos taki bedzie.A czas plynie.