Rządy szujowatego PiS wiszą już na włosku, ale szkopuł w tym, że rządy

obecnej bardziej wiadomonacyjnej opozycji, mogą być jeszcze gorsze. Dlatego pilnie potrzebna jest pomocnicza interwencja Istot Równoległych. Przygotujcie się, że spokój w Polsce polityczny i geologiczny, to już tylko kwestia najwyżej kilku miesięcy.

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem byłoby powierzenie mi pełnego kierowania Polską.

1 polubienie

Pełnego kierowania? Wiesz ile to roboty? Nie udźwigniesz. Zamęczysz się :thinking:

1 polubienie

Stop segregacji sanitarnej. Na raka i serce umiera każdego dnia więcej ludzi niż na głupiego kowida

1 polubienie

Wezmę sobie do pomocy znanych mi młodszych, abym za dużo pracy nie miał.

Uważam, że za poważne rzeczy niech się biorą ci, co mają w temacie coś mądrego do powiedzenia. Głupich decyzji aż nadto wszędzie …

3 polubienia

Ludzkość od kilku miesięcy wyczekiwała narodzin drugiego księżyca z krateru Cumbre Vieja, a tu doopa.
Mieszkańcy Madagaskaru od lat wyczekują na możliwość przeprowadzki do HMP, a tu doopa.
Pewien naczelny mieszkaniec Bełchatowa całe swoje życie spędził na wyczekiwaniu na wybranie jego osoby na Przewodnika Ludzkości, a tu doopa.

Tyle niepowodzeń nie może być jedynie winą Tuska. Tu na pewno namieszały Istoty Równoległe.

.nie wierzyłbym w rzetelność zamiarów tych istot.

4 polubienia

Ciesz się, że już nie żyjesz pod rządami totalitarnych, a niekompetentnych marksistów, którzy mieli taką wszechstronną przewagę nad społeczeństwem, że tylko cud mógł ich odsunąć od rządzenia. A ja się istotnie do tego cudu przyczyniłem, oczywiście przy pomocy Istot Równoległych. Nie narzekaj więc i schowaj te doopy.

Na istoty równoległa wystarczy użyć wywabiacza w płynie, Wystarczy daną istotę równoległą przetrzeć nawilżoną szmatką i istota zniknie. A niedługo mają pojawić się pojemniczki ze sprayem. Ponoć ten środek działać będzie szybciej i skuteczniej.

1 polubienie

Od nowego roku wprowadzają w kulce. Wygodny w aplikowaniu.

1 polubienie