Są chmury ale nie pada

To u Ciebie dobowe rożnice sięgają 50 stopni!!!
Bloody hell!!! :cowboy_hat_face: :skull_and_crossbones:

4 polubienia

Sloneczko lubie. I tak 27°. Plus delikatna bryza. Lezaczek i drink z parasolką opcjonalnie. :beach_umbrella:
W nocy może padac cieply deszcz.

2 polubienia

U mnie oddech Sahary nieco zelżał. Ale pare nocy tropikalnych bylo.
Taki sierpien w maju.
Ale to sa uroki Srodziemiomorza.

3 polubienia

Właśnie wróciłem z gór Arden. Dziś Holandia i Belgia stoją ze względu na Hemelvaart, a Niemcy na der Aufstieg, czyli Wniebowstąpienie, po naszemu.

Wstałem parę minut po 4, zjadłem śniadanie, pojechałem po kota i razem udaliśmy się w te Ardeny, do których mam ok 40 km. Rano temperatura wynosiła 5C, a na miejscu później niewiele więcej. Ale tam gdzie byliśmy, było jest zawsze pięknie, natura całą paszczą. Zmarzłem okrutnie, nogi popracowały, ale zwierzę było szczęśliwe i zniknęło mi na ponad godzinę z oczu.

Teraz piję kawę i tu się udzielam. Nadal zimno, raz słońce, raz chmury, jest 13C.

4 polubienia

U mnie podobnie. Fetes Ascension.

2 polubienia

Zobaczymy @collins02 , ja tam akurat takie temp. lubię, ale w tym roku wyjątkowo z nich mało skorzystam bo wg grafika mam pracę na 11 do 19. Ale zawsze zostają weekend-y.

3 polubienia

W sierpniu jak nie dmuchnie z Afryki jest niewiele wiecej. Korsyka podobnie jak wybrzeze Francji czy Hiszpanii odczuwa lagodzacy wplyw morza.
Gorzej jest w centrum a koszmarnie w miejscach nazywanych biegunami ciepla - u mnie to dolina Guadalquivir Cordoba, Sevilla, dolina Ebro i część nazywana Extremadura - tam latem masz w nocy 30°, a w rano smazysz jajecznice na karoserii samochodu.

4 polubienia

U mnie czarna kartka w kalendarzu…

1 polubienie

Nie tak do końca @okonek :thinking:. Dziś jest święto mamy :)) Wszak, wg kalendarza polskiego ,ale to zawsze coś :joy:.

2 polubienia

Święto i mglisto i pochmurnie jak u mnie.

3 polubienia

U mnie swieto mamy jest ruchome - pierwsza niedziela maja.

2 polubienia

Tu odwrotna sytuacja.

Widzimy PADa, ale nie ma chmur …

pad

6 polubień

A nawet nieomalze PADa pad.
Na chinskim murze.
image

2 polubienia

To tu mamy do kolekcji Pad i chmury.

Pad rzeka

Do kompletu brakuje jeszcze fotki
bez Pada i bez chmur …

4 polubienia

Deszcz ciągłe z przełyku się odbija,
epilepsja to jest, moja pani miła.

1 polubienie

Naciska ta niewielka ilość płynu
Za gardłem, przed żołądkiem marnotrawny synu :grin:

1 polubienie

Ideałem jest słońce i 20 stopni. Oczywiście na plusie.

5 polubień

I obowiązkowo piwo do tego… :beer: :+1:

3 polubienia

Proszę, oto Twój ideał … :grin:

7 polubień

5 polubień