Są chmury ale nie pada

I taką pogodę właśnie lubię. A nie tak, żeby słońce waliło po oczach i żebym nie mogła szybciej się ruszać, z obawy przed spoceniem (bo tego nie cierpię). Dzisiaj polatam po wszystkich “zaległych” sklepach, bo na pewno jest w nich cała masa nowych rzeczy. :smiley: Tzw, “sweterkowa pogoda”, to jest coś, co chciałabym, by zawsze było.
Bardziej lubicie jednak słoneczko czy taką pogodę jak ja?

4 polubienia

Ja też mam to co uwielbiam.Pełne słońce ale temperatura,ledwie 15 stopni.Idealna na rower.Niestety dzisiaj wracam do pracy…

5 polubień

No ale będziesz pracował wiedząc, że czeka na Ciebie pogoda taka, jaką lubisz. :smiley:

1 polubienie

W Anglii nigdy nie ma takiej pewnosci.Po 12 godzinach,tym bardziej.

5 polubień

Czyli, że Twoje szanse na trwanie tej pogody spadają do 50%? To wcale nie tak źle. Każdy powód do radości jest dobry :wink:

3 polubienia

U mnie na razie nie ma ani jednej chmurki i słońce cudnie wali po oczach. :wink:

5 polubień

To też masz fajnie, o ile tak lubisz. Czyli, że udało się nam dzisiaj. Każdy ma tak, jak lubi :smiley:

1 polubienie

:innocent: :smiling_face:
Coś w tym stylu…Ja sie nie martwię…Wietrzę mieszkanie [pokój],slucham ulubionej od wczoraj,płyty,kończę piwo które mialo być dla Magdy…Oprawilem stare zdjecia córki [tutaj ramki są po 50p.] I powoli szykuje sie nie na pracę a raczej na mecz Igi…

4 polubienia

Nie tak do końca. Ja właśnie siedzę w robocie i tylko przez okno mam taki widok, a bardzo wolałbym być teraz zupełnie gdzieś indziej i robić to co bardziej od pracy lubię. :grinning:

4 polubienia

Masz dokladnie to co ja,za oknem…

3 polubienia

U mnie rano troszkę popadało, a teraz jest słoneczko. Ogólnie , u mnie nie jest ciepło tylko gorąco. Przez ostatnich kilka dni temp. wynosiła 30. Dziś chyba 28. Wczoraj wieczorem z ciekawości spojrzałam w lampkę w sypialni ile jest stopni i było 26 , a to było po 22-ej.

5 polubień

Ja dzisiaj też pracuję, chociaż jest święto Ascension.

3 polubienia

Czasem trafiają się takie przyjemne dni i to najczęściej zupełnie niespodziewanie. :smiley:

2 polubienia

Jeżeli dzisiaj również możesz sobie pozwolić na zapewnienie odpoczynku swojej szarej komórce, to nie jest źle. :smiley:

2 polubienia

I cisza i śpiew ptaków.

3 polubienia

To nie masz troszkę za ciepło?
Lecę już do tych sklepów, bo mam czas tylko do 11.00 :smiley:

2 polubienia

Święto Wniebowstąpienia Pańskiego w Anglii przeniesiono w naszej parafii na niedzielę.Tutaj bardzo łagodnie dokonują sie te sprawy…

2 polubienia

No właśnie ja jestem ciepłolubna, ale dla odmiany pracuję w chłodni z mrożonkami, w temp. -22.

3 polubienia

Dzięki za troskę o moja szarą komórkę. Ale spokojnie, śpi sobie jeszcze biedactwo. :joy:

2 polubienia

30 w maju???
Ufff…To co bedzie w sierpniu?

1 polubienie