Santos?

:joy: :joy: Chyba idzie na miszcza. Jeszcze nigdy tak wiele drużyna nie straciła tak szybko. No, przynajmniej mają 90 minuty na odrobienie strat

3 polubienia

Dramat. To wszystko dlatego, że nie wziął Krychowiaka.

2 polubienia

Jeszcze pokazali Pinokio na trybunach. Jak nie Duda to ten jełop…

2 polubienia

Upewnia się czy dobrze zrobił, że nie dał jednak tych 30 milionów. :grin:

2 polubienia

Czas chyba zadać pytanie - kto za Santosa? :grin:

3 polubienia

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Tak krawiec kraje…
Polska od dawna nie ma druzyny narodowej, bo to co udalo sie Santosowi zdobyc z łapanki trudno tym nazwac.
Mnie bardziej martwi kolejny upadajacy bank, po amerykanskim, szwajcarski a teraz niemiecki niz problemy boiskowe paru nieudaczników.

1 polubienie

Jak to kto? Tomaszewski, ale nie Jan tylko Janusz.
Byly minister spraw wewnetrznych, obronca krajowej zelatyny, z wyksztalcenia mechanik samochodowy.
Moze cos naprawi?

1 polubienie

A kto go tam wie - może dał tylko nie temu, komu trzeba?

1 polubienie

Myślę, że trzeba postawić na wałka :wink:

1 polubienie

W sumie to ja mogłabym się zgłosić na trenera. Nie wiem do końca co to spalony ale mam zapał. :grin:

2 polubienia

Co to spalony to ja wiem, z dawnych czasow, kiedy bylo komu kibicowac pamietam.
Czyli lat szczeniecych. Ale juz scisly podział na role boiskowe? Co to? Commedia dell’Arte? Czy mecz?

2 polubienia

Na podwórku nie było spalonych. Strategia była jedna: byle do przodu. Z tym, że jako dziewczyna zwykle siedziałam na ławce rezerwowych. :grin: Ale patrzyłam i pamiętam jeszcze co nieco.

2 polubienia

Jeszcze nigdy w historii footballu tak niewielu nie spieroliło tak wiele dla tak wielu.

Łynston Czerczil
3 polubienia

Przełączyłem. Szkoda czasu

4 polubienia

Bez przesady. Były bardziej żenujące wyniki. A mamy jeszcze drugą połowę. Odkują się, zewrą szyki i Lewy ustrzeli hattricka. Albo i więcej.

1 polubienie

Istnieją uzasadnione powody, aby uznać, że druga połówka może okazać się niewystarczającą, by dotrwać do końca drugiej połowy.

image

2 polubienia

Optymizm – pogląd filozoficzny, według którego istniejący świat jest najlepszy z możliwych i racjonalnie urządzony, a życie jest dobre, można więc osiągnąć w nim szczęście i doskonałość moralną.

2 polubienia

Haaland strzelił 5 goli w jednym meczu. Albo i 6. Takie rzeczy się zdarzają. Trzeba tylko mocno wierzyć.

Są powody do optymizmu. Nederlandy z Francją już 3 : 0 przegrywają.

.nie jest źle.

2 polubienia