Sejm: Nocna zmiana Kodeksu wyborczego. Opozycja oburzona

Przeżyliśmy okupację
Przeżyjemy “demokrację”…

2 polubienia

Czyż nie byłoby przecież prostszym rozwiązaniem,
gdyby rząd
rozwiązał naród
i wybrał drugi?
(Bertold Brecht)

8 polubień

W Polsce mają; ca 8 mln, które mogą sobie zostawić. Reszta do wymiany.

2 polubienia

Obecna opozycja gdyby była teraz „u władzy” robiłaby dokładnie to samo… nieważne kto rządzi, dymani są zawsze ci sami…

4 polubienia

Obecna opozycja gdyby była teraz u władzy, miała by taki sam stan w szpitalach jak jest teraz bo przeciez chyba nie robiła by nic specjalnego przez ostatnie lata :rofl:, a na sto procent nie podjęła by tak szybko pewnych działań jak PiS… Więc myślę ze z opozycja mielibyśmy zachód XD jak zwykle… A któryś raz negatywnie :rofl:

3 polubienia

@elsie
Ale w tym pytaniu jest wazne podkreslenie:
NOCNA zmiana Kodeksu

2 polubienia

Gdybym dała link, to ta informacja też jest. Cichociemni w najgorszym wydaniu…

1 polubienie

@elsie
Ale daj tez innym szanse
Nie kazdy lubi wstawac w srodku nocy
:crazy_face: :no_mouth:

1 polubienie

Dziekuje za wyroznienie
W imieniu swoim i Brechta

2 polubienia

@Pitbull Jeśli chodzi o ogólną sytuację to się zgadzam, ale nie sądzę by tak parli na wybory.

A z innej strony, coś mnie się wydaje, że te wybory 10 V mogą być samobójstwem politycznym PiSu.

4 polubienia

Daję ale mam prawo napisać, że było wcześniej… (przy okazji: była prawie siódma).
Nawet, jak wstaję w nocy najpierw czytam to, co już zostało napisane a potem umieszczam swój post.

Oczywiście, do Koleżanki nie mam żadnych pretensji. Nie wiem co Ci przyszło na myśl…

1 polubienie

Na temat nocnej, znienacka zdradziecko podsuniętej zmiany kodeksu wyborczego już ani słowa, dosyć się już nasłuchałem.
Mam pytanie @joko, jak sie to robi aby cytaty zawarte były w takich eleganckich ramkach?image

3 polubienia

@elsie#
Nie zauwazylas ze nie pisalam tego na powaznie?
:open_mouth:

1 polubienie
2 polubienia

Ale to ty masz “bul” dupy xd prowokują cie moje wpisy xd tak samo jak @elsie, rzeczywiście fajny macie klub zaczepek i obrazancow xd

2 polubienia

Jakoś nie, przepraszam! Będę bardziej uważna, nie gniewaj się.

1 polubienie

serio kaczusiu? Tak cię będą pod celą zwali

2 polubienia

Jak miło. Nikt mnie tak ładnie tutaj nie nazwał :rofl:

Tez się dorobiłeś? Witaj w klubie! :joy:

ale klub czego?

1 polubienie