Sejm: Nocna zmiana Kodeksu wyborczego. Opozycja oburzona

Tych, którzy nie chwalą Kolegi.

1 polubienie

Trochę nieodpowiednio nazywasz swoje zachowanie :rofl: bierzesz przykład z pisu chyba xd

1 polubienie

Wynik wyborów jest od dawna znany. Głosowania korespondencyjnego nie da się kontrolować. Aktywny poza tym jest ostatnio tylko adi. Rośnie nam dyktatura.

3 polubienia

@Antykwa mając ciekawy artykuł klikam na link i wstawiam go w miejscu “tytuł” metodą kopiuj/wklej. I on już sobie sam się ramkuje :joy:

1 polubienie

Dla nich i dla sporej liczby tych co pójdą zagłosować a pójdą głównie osoby starsze czyli te z grupy wysokiego ryzyka…

2 polubienia

I szybko wymrą…

1 polubienie

:grin::+1:.

2 polubienia

Mniej balastu - lepiej!

1 polubienie

Naturalna selekcja :+1:

1 polubienie

I to do mnie jakoś przemawia… :+1:

1 polubienie

To jeszcze miesiac. Po drodze święta. 10. rocznica katastrofy. Sytuacja na swiecie niepewna. Znowu mi sie zbiera na krakanie. Wystraszeni ludzie sa podatni na manipulacje.

1 polubienie

O mnie gadacie? :kissing:

1 polubienie

Naturalna selekcja jest OK. :+1:t6:
Jestem w tej samej grupie ryzyka co naczelnik, ale on ma całą służbę zdrowia na zawołanie, a ja?
Więc naturalna selekcja nie zawsze jest OK. :-1:t6:

5 polubień

Zdrajcy!
Nie dość ze dyktatura proletariatu i disco polo to jeszcze bezprawie.

4 polubienia

Bezprawie, bo to praktycznie lewica jest, a nie prawica… :grin:

2 polubienia

Prawda- ale mówimy tu o osobach które zdecydują się narazić życie żeby zagłosować na Wodza Narodu :grin:

2 polubienia

5 polubień

Straciłem resztę szacunku do PO. Nie mieli prawa przyłączać się do tej zbrodni konstytucyjnej. Ale to zrobili i będa to mleko spijać.

2 polubienia

a czego sie po nich spodziewales? od prawie pieciu lat zachowuja sie jak pijane dzieci we mgle.

2 polubienia

Ja dzisiaj coś słyszałam o jakimś “cudownym” krucyfiksie czy czymś tam, który podobno po procesji z nim zakończył jakąś epidemię cholery, dżumy czy innego czegoś, co zbierało kiedyś pokaźne żniwa, że może gdyby z nim się przespacerować, to będzie po koronawirusie :stuck_out_tongue:
Moze sobie sprowadzą to na wybory i w ten sposób pójdą na nie akurat ci, którzy będą głosować “właściwie” :wink:
Ewentualnie część głosujących na Konfederację też dałaby się pewnie przekonać.

2 polubienia