Sen jest dla słabych

Se słucham J. Hendrixa
:beer::guitar:

2 polubienia

A ja se tenis oglądałem. :grinning:

2 polubienia

Se spałam, ale jutro zapałki w oczy wstawię i też będę silna! :innocent:

4 polubienia

dobrze, że nie penis.

2 polubienia

Zegar ci sie pszestawi i do wielorybów zaspisz potem :person_with_white_cane: …tak bedziesz iść

Testujesz sąsiadów?
Spokojnie, sa tacy co po nocnej imprezie w niedziele rano , koszule i krawat założą i do kosciola trfia z zamknietymi oczami. Nie przypadkiem zwykle w pobliżu bywaja czynne karczmy.

1 polubienie

Dobry koń to i pobłocie pociągnie.

Jedno nie przeszkadza drugiemu.Jak przegniesz,niczego sobie nie posluchasz tylko padniesz.

2 polubienia

W nocy zjadłem bułkę,popiłem wodą.Zapaliłem lekkiego papierosa.Popatrzyłem w niebo i coś na nim świeciło.Dron albo Wenus.Około 2 u sąsiadki w kuchni zapaliło się światło.Pomyślałem,że może źle się poczuła i …zasnąłem.Rano zdrowiutka siedziała na ławce i koty karmiła.Widocznie zgłodniała i poszła do lodówki po małe co nie co.

1 polubienie

:sleeping: :sleeping_bed: :sleepy: :bed: :kissing_heart: :kissing_closed_eyes: :pill:

Ponoć najjaśniejszym punktem na niebie,byl ostatnio Jowisz.Bylo tutaj coś w tv ale nie uchwyciłem,kiedy dokładnie.
Prócz ksiezyca oczywiście,dajacego ostatnio mocno po oczach…

2 polubienia

A co będzie, gdy już będą dwa księżyce? xD

1 polubienie

Moim zdaniem to przysłowie jest rozsiewane przez wielkie korporacje, bo one przecież znają mechanizm, z którego wynika, że dodatkowe pasy ruchu nie rozładuwują korków. Czyli praca lub konsumcja nocą nie sprawi, że w dzień będziecie mieli więcej wolnego. Wręcz przeciwnie. Nie dojść, że będziecie pracowali/konsumowali w dzień, to jeszcze w nocy również. Czyli lepiej się zdrowo wyspać niż pracować/konsumować dla wielkich korporacji i państw.

Napoleon podobno tak twierdził(to co w tytule) ale pewnie miał taki organizm i innych swą miarą oceniał o ile to prawda…
Jagiełło - ten to do południa się wylegiwał.

2 polubienia

…ale jednak na bitwę pod Grunwaldem musiał wcześnie wstać.Nie ma lekko być królem :wink:

1 polubienie

Napoleon ponoc mial cs w rodzju narkolepsji i zaburzenia rytmu snu i czuwania.
Tacy zwykle wysypiaja się dopiero w grobie…

2 polubienia

A to juz musisz spytać"eksperta".Zalecam jednak ostrożność.Nie jestem lekarzem,nie mam doświadczenia i nie chciałbym żebyś potem miał żal… :roll_eyes:

2 polubienia