Serwis sportowy 8

Juz mi lepiej…Ale tak się nie robi!!!

1 polubienie

A Ty myślisz, że ja tu fiołki wąchałem? :stuck_out_tongue: Ja po zawale jestem… :rofl:

Niech jeszcze dziś Iga nam taki thiller zapoda… :roll_eyes: Pampersy chyba założę przed jej finałem. … :crazy_face:

A tak w ogóle, to mieliśmy horror z turbodoładowanie, potrójnym… :grinning:

3 polubienia

Mam już przygotowanego lap ropa w pracy.Mam nadzieje ze obejdzie się dzisiaj bez burzy…

1 polubienie

W tym czasie w Cadiz, w Hiszpanii przerwano mecz, bo kibic doznał zawału, Czekam czy wznowią i czy ten gostek nie umarł? Lewy wszedł z ławki w 55 i zaraz walnął bramkę. Stan 2:0 dla Barcy.

@okonek ogarnij temat, bo ja hiszpańskiego ni chu…, chu…

3 polubienia

Podobno facet przeżył.
Mecz przerwany, decyzji o kontynuacji jeszcze nie ma…

2 polubienia

Fajna ta sytuacja z Lewym.

1 polubienie

Ooo, ja od początku mówiłam, że będzie ciężko i nerwowo.

1 polubienie

Podejrzewałem trudny mecz dla naszych chłopaków, ale czegoś takiego się nie spodziewałem.

1 polubienie

Zaraz sprawdzę. Bo do wiadomości sportowych to jeszcze prawie godzina. Na razie znęcają się nad “ciocią Lilibeth”.

2 polubienia

Kibic odzyskał przytomnosc, zabrali go do szpitala (na meczach zawsze jest obstawa medyczna)
Wznowili gre

3 polubienia

Dzięki.

3 polubienia

Teraz Forza Italia i jutro mecz mistrzów o złoto :star_struck:

3 polubienia

4:0 dla Barçy
Starszy czlowiek, podali, ze poki co pożyje.

3 polubienia

1 gol Lewego i jedna asysta.

3 polubienia

Na razie zdjęcia i uśmiechy…
Zaraz zaczynamy!!!
Ons jednak z daleka, wyglada na faceta…I to silnego faceta :upside_down_face: :innocent:

3 polubienia

1:0 a otwarcie piorunujące!
2:0…Przelamanie na sucho.
3:0…Poezja.
3:1…Ons jednak gra na razie bardzo słabo.Teraz ważny gem!
3:2…No I niestety.Ons nagle jak w transie, po trzech genialnych piłkach,przelamuje Igę.Zaczelo się na dobre.
4:2…Kolejne przełamanie ale tym razem Iga pokazał kapitalna MOC!!! Piłka na 15:30 to arcydzieło.
5:2…Bez historii.Iga dominator!!!
6:2…I mamy 1:0 w setach dla Polki.

Przyznam ze wolałbym od gry Jabeur,czesciej oglądać elegancka panią z jej sztabu.Uroda i arystokratyczny sznyt :innocent:
Iga gra tak ze nie pozostawia złudzeń.Pytanie tylko czy utrzyma te koncentracje w drugim secie.Sabalenka tego nie potrafiła.Niemeier po prostu padła…
Ok. Gramy dalej!

1:0…Meczacy gem na przewagi.Ale w końcówce Iga lepsza.Dwa kapitalne winnery!!!
2:0…Mamy przełamanie! Iga egzekutor!
3:0…Az się wzruszyłem po ostatniej piłce.Cos obłędnego… :star_struck:
3:1…Troche szkoda bo to było spokojnie do wygrania.
3:2…No I znowu jak w pierwszym secie.Z tym ze to był najgorszy gem Polki w meczu.Bledy,nerwy,brak zdecydowania…To tak jakby podawała tlen Tunezyjce…
4:2…I znowu jak w I secie! Chemia to czy biologia? :wink:4 genialne piłki Igi i…Gramy dalej!
4:3…Polka przełamana a Jabeur zagrała chyba swego najlepszego gema…
4:4…Czyli mamy wyraźny kryzys.Polka stanęła w miejscu jakby ja pot zalewał.Zreszta może tak jest…to może jeszcze potrwać…
5:4…Potworny gem dwóch zmordowanych dziewczyn! Skończyło się szczęśliwie ale poziom i tempo meczu, mocno spadły.Trzymajmy kciuki…Być może to ostatni gem…
5:5…Mizerna ta gra się zrobiła.Nerwy napięte tak ze …Mam już dosyć… :innocent:
6:5…Ufff…Byla tu jedna z piękniejszych wymian meczu ale…Dawno już nie widziałem tak zmęczonych zawodniczek! Ostatni? :thinking:
6:6…Nigdy więcej nie powiem,“ostatni” :face_with_raised_eyebrow: miale ja na widelcu i…I nic…
Tie break.
7:5!!! Ten cudowny,wspanialy tie break!!!

Polka mistrzynią US Open :star_struck: :star_struck: :star_struck:
Jeszcze posłucham co powie…To zawsze dodatkowe “emocje” :innocent:

3 polubienia

hehehehe…! No dobra koniec żartów, bo już się zaczęło i Iga pierwszego gema wygrała do 15,

A Włosi objechali Słoweńców już 2:0 w setach. 21/22

A Iga II gema do 0. A trzeciego do 15.

A Italia leje Słoweńców w III secie już 5:0. Zaglądłem tam tylko, bo Iga ważniejsza. :grinning:

3 polubienia

Iga niczym walec, jak narazie, a Ons wydaje mi się, że stresa złapała. 3:0

1 polubienie

Und vierte set gewonnen nach Punkten Jabeur bis 30. Jetzt drei zu eins fuer Swiatek. :rofl:

Nicht gut, nicht gut. Jetzt ist schon nur 3:2… Iga- gibst weiter…! 4:2 und diese da solln sein. :grinning: 5:0 do 15. Das halten, Iga!

1:0. 6:2.

1 polubienie

Nicht gut, nicht gut i nagle very good! 5:2, a wystarczyło, żeby mnie nie było 10 minut.

Set już jest w kieszeni Igi, trzeba pomyśleć co Ons zrobi w drugim secie, nie ktoś powie, czy ona się rozkręciła, czy jednak tylko to są takie chwilowe tylko jej momenty.

2 polubienia