Shannon Doherty/Brenda Walsh nie żyje

Trwalo to bardzo dlugo,nim dałem sie namówić na oglądanie Beverly Hills 90-100…ileś tam.Decydowała właściwie pogoda ducha lub jej brak…I nigdy nie dałem się wciągnąć w te historie które przypominały mi cykle fotograficzne z pisemka Brawo,z lat 70-tych…
Niemniej,w dobie seriali brazylijskich,bylo to oglądalne a i zdarzały sie odcinki całkiem,całkiem przemyslane.W latach 80-90 w czasie weekendow panowała taka telewizyjna atomsfera,jednocząca ludzi przed ekranami,głownie w porze poobiednio wieczorowej
Shannon podobnie jak,moim zdaniem,Jennie Garth, były wtedy"grzechu warte"i skupiały na sobie uwagę w sposób naturalny.Dla wielu ówczesnych nastolatków,wspomnienie serialu oraz postaci tam wystepujących to do dzisiaj sprawa kultowa…
I nagle taka wieść…Dziewczyna miała ledwie 53 lata :face_with_raised_eyebrow:
Tegoroczny lipiec jest po prostu straszny…

3 polubienia

Tak

Zarowno Brenda jak i Czarodziejka Prue.
Chorowala od dawna , kibicowalam jej, mimo kiepskich rokowan. Jednak ten skorupiak rzadko odpuszcza.
Tak, ten lipiec jest wybitnie okrutny.

3 polubienia

Długo rakiem walczyła. W końcu musiała ulec
:pleading_face:

3 polubienia

Zgadza sie.Nawet nie wiedziałem…

1 polubienie

Mam dość…Szczególnie od wczoraj gdy odszedł jeden z moich najbliższych kolegów z czasów licealnych odlotów.
I gdy przy tej okazji dowiedziałem sie że prof. anglista,taki “swojak”,idealny na wycieczki w tamtych latach,odszedł dwa dni wcześniej…

2 polubienia

Przykra wiadomość.
Mój ulubiony serial z dzieciństwa, obok ‘‘Dynastii’’ i później ‘‘Świata według Bundych’’, który mnie niestety trochę zdemoralizował. :face_with_spiral_eyes:
Jednak Brenda nie była moją ulubioną bohaterką. Podobnie jak w ,Bundych’’ najbardziej lubiłam Kelly. Do czasu aż pojawiła się Valerie.
A od Brandona wolałam Dylana.
Grający go Luke Perry też niestety nie żyje. Zmarł na wylew w wieku 47 lat. Chyba sporo palił. Szkoda gościa. Podobno skromny, rodzinny człowiek.

4 polubienia

Nigdy nie oglądałem, ale aktorkę kojarzę.

Jedyny POPULARNY serial z tamtych lat jaki na serio uwielbiałem to “Cudowne lata”.
Ten tutaj, oglądałem raczej od przypadku do przypadku ale jak już,to zawsze byłem na "tak":smirk:

1 polubienie

Ulubiony serial mojego taty, obok ‘‘Kto tu jest szefem?’’ i angielskiego ‘‘Co ludzie powiedzą?’’:slight_smile:
Dla nas dzieciaków ‘‘Beverly Hills’’ to było coś! Opowiadał o nastolatkach z luksusowej dzielnicy i ich perypetiach. Śledziło się to z zapartym tchem! W mojej szkole panował istny szał. Jedna dziewczynka chciała być Brendą, druga Kelly. Jednej się podobał Brandon, drugiej Dylan.
Podobny szał wywoływała tylko ‘‘Dynastia’’, z której zbieraliśmy obrazki wyjęte z gum do żucia. :slightly_smiling_face:
Zresztą to był fenomen, który opanował całą Polskę, niezależnie od wieku. Te epickie bójki Krystle z Alexis :rofl: Albo rozprawy sądowe, gdzie sąsiadki w windzie spierały się, czy to Alexis wypchnęła faceta z balkonu? Albo hit… rebelia w Mołdawii! :cowboy_hat_face: :rofl:

1 polubienie

Zdrowie szanownego Papy!!! :beers:
Nie dość że Cudowne lata to jeszcze Bukietowa…Oj…Pogadałbym!!! :wink:
Dynastia,owszem…Pamiętam ale przeszedłem obok.Moja bratowa natomiast…Istny amok!Nawet sie odezwać nie było wolno :joy: Pamiętam jak specjalnie okulary wymieniała u optyka bo coś jej nie stroiło w trakcie filmu :rofl:
Evans i Collins…Prawy charakter i czarny charakter.Białe włosy i czarne…Nie no…Jak w Rumcajsie :joy:
I gdybym coś takiego powiedział kiedyś głośno,poleciałyby talerze i popielniczki w moją stronę!
Co ludzie powiedzą,mam w komplecie na dvd…
A tata zapewne w moim lub podobnym,wieku :smile:

1 polubienie

Tata rocznik 57, a przed ‘‘Dynastią’’ uciec nie zdołał. Nienawidził z całego serca, czasem nawet przedrzeźniał serial, ale lepiej był zorientowany w wątkach, niż w sprawach, które go interesowały. :rofl:
Co miał zrobić? Był osaczony. 3 kobiety w domu: 1 duża i 2 małe, plus przychodzące czasem ciotki, sąsiadki czy dziadkowie, gdzie słowa nie można było powiedzieć. :rofl:

  • Cicho bo Blake idzie! Teraz dopiero mu powie! :rofl:

Po latach trochę zrozumiałam ból mojego ojca, gdy okazało się, że świetnie orientuję się, która celebrytka powiększyła sobie pośladki, a która pokazała majtki, oraz kogo widziano z Dodą! :dizzy_face:
Nie chcę tego wiedzieć, a wiem! :face_with_spiral_eyes:
Czasem aż zachodzę w głowę, jak ludzie obywali się bez tych niezbędnych informacji: w co ubrała się prezenterka, czy co na śniadanie zjadł Żabson/Grubson, czy inny Trybson?
Albo bez frapujących nagłówków typu:
,Aktorka wreszcie przerwała milczenie’‘, ,Dłużej tego nie mogła kryć’‘, ,Kochała się w niej cała Polska’‘, a ,W sieci zawrzało’’ :face_with_spiral_eyes:

3 polubienia

No teraz to się pośmiałem :rofl:
Dałbym Ci"najlepszą" gdyby nie to że okoliczność smutna…
Blake…Carrington,tak?
Tata jednak starszy…Ja z 1961 :innocent:

3 polubienia