Siema. Co robicie? Dawno mnie nie było xd

No widzisz? Moda poniosło. Presja pytamkowej bojówki… Na szczęście się opamietal :rofl:

Ja myślałem że się życiem wreszcie zająłeś. Echhh.

No nie… Przecież pisze ze bana miałem może na dwie godziny w sobotę… W sobotę wieczór już pisałem normalnie po banie. A od niedzieli byłem zajęty życiem XD

Wiesz,juz czterdziesci lat temu wyleczylem sie z marudzenia,jakito ja jestem piszkodowany.
Radze Ci zr9b to samo.
Narazie wychodzisz na zaplakanego smarkacza,ktory ma aspiracje do rzadzenia swiatem,a tu zonk,zbanowali go.
Otrzej oczka i dorosnij.

Czyli nie czytałeś tak? To nie ja wychodzę na zaplakanego smarkacza tylko druga strona na xhamow która może mnie obrażać i nie dostają nawet upomnienia a później to jestem ukarany za to że oni musieli mnie obrażać… To ja radze tobie byc za to bezstronny nawet na pytamy gdy oceniasz taka sytuacje jeżeli czytales co pisałem tam ja a co pisali oni.

Ja czytam ogolnie co piszesz.
Nie,nie jestes panem swiata,nikt nie pzdnie Ci do kolan.
I nie mam zadnego zalu do Ciebie.
Pisze jak do wnuka,poczytaj raz jeszcze i przemysl to.

Ale skąd ty masz jakieś wyobrazenia w ogóle że ja mogę się uważać za Pana świata? Na jakiej podstawie? Nie rozumiem tego…

Z twoich komentarzy,
Jestes na etapie,moj poglad jest zlotym srodkiem dla wszystkich’’
A tak nie jest i nie bedzie.
Ot nie ma zlotegp srodka.

nie… To ja piszę co uważam za dobre. Co ja uważam czyli według mnie i tyle a znowu to inni atakują moje poglądy jako ciemnogrod itp… Więc to znowu nie jest tak… Jeżeli inni też tak odczytuja różne dyskusje z moim udziałem tu (nie wiem jakim cudem) to nie dziwię się już ze mogli mnie uznać w tamtej akcji za agresora a nie za ofiare… Jakiś absurd… :rofl:

Mam dla ciebie jutro wieczorem piosenke
Smutna, ale uwazam ze mimo wszystko jest w niej jakis spokoj duszy
Mnie uspakaja

1 polubienie

Tez sie dziwilam

1 polubienie

No właśnie.

1 polubienie

Co porabiam?
Eksperymentuje z fotografia

image

image

3 polubienia

Ja słucham muzyki i pilnuję żebyś @GumowyKrokodyl nie rozrabiał , bo wiesz , wentyl wyciągnę i powietrze spuszczę :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ja po po prostu chce tutaj wprowadzić prawo i sprawiedliwość… I tyle… Koniec z kolesiostwem! :rofl:

Ok… Znowu się zapomniałem. Znowu kogoś sprowokuje. I dostane bana. Niech nikt się nie prowokuje proszę… Nie chcę bana… Przepraszam…

2 polubienia

Próbować możesz , ale wiesz
Prawo , prawem a sprawiedliwość musi być po mojej stronie :grin:

1 polubienie

Niby młody a znasz słowo przepraszam , zaimponiłeś mi :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mówią , że nie ma ludzi idealnych , ale zawsze można się doskonalić .
Każdy z nas zaliczył tu w mniejszym lub większym stopniu wpadkę , nagromadzenie negatywnych emocji czasem musi znaleźć ujście , tu trzeba mieć większą czujność , trudno odczytać intencje rozmówcy .

1 polubienie

Miałam już nic nie pisać,pytać ani komentować,albowiem:
a jakbym zapytała:

  • dla kogo te pytania,komentarze i odpowiedzi są???
    NO DLA KOGO???
    Bo mnie tylko dziennikarze interesują…:wink:
    a tu jakieś dziwne jazdy jak zawsze…